Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinél az első szülés gyors...

Akinél az első szülés gyors volt, hogy alakult a második, harmadik? Melyik mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
harmadik szülés? nem kellene 3.
2013. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én szülésem sajnos nem volt gyors, de a barátnőm első szülése gyors volt, a második rá másfél évre még gyorsabb.
2013. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első három két és fél órán belül született spontán, a 4. baba most 12 hete 13 óra vajúdás után sürgősségi császárral.
2013. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1. babó- 1:57 perc

2. babó- nem egészen 4 óra

3. babó- nem egészen 4 óra

4. babó- két órán belül-pontos időt nem tudok.

2013. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első 5,5 óra volt, naggyából a második is. Szerintem a testedtől a körülményektől - és nagymértékben a babától - is függ.
2013. okt. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4.2 válaszadó

sajnállak: 4gyerek? te jó ég..

2013. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hatos, ha értelmesen nem tudsz hozzászólni a témához, akkor minek jössz ide trollkodni? Egyrészt a véleményed senkit nem érdekel, másrészt, totálisan semmi közöd ahhoz, hogy ki hány gyereket vállal. A saját életed nem elég eseménydús, hogy azzal foglalkozz?
2013. okt. 24. 15:44
 8/13 anonim ***** válasza:

1 gyerek 6,5 óra

2 gyerek 3 óra

3 gyerek 45 perc

2013. nov. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem magát sajnálja a 6-os,mert nincs Neki gyermeke,és most az önsajnálat abban a szakában van,amikor be le kell nézni akinek több is van ,vagy nem meri bevállalni,mert nem bízik a saját képességeiben :-P

Akár hogy is van,jó lehet Neki,hogy nincs gondja,amin rágná magát :-) De még sem irigylem,mert nekem van életem!! nem szekálom azt,akinek nincs :-)

2013. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előre bocsi az OFF-ért, de nem tudom magamban tartani a kérdést! :)

Aki ilyen gyorsan világra hozta a babáját (néhány óra alatt) az hogyan csinálta? Magzatvíz elfolyástól számított 2-3-4 óra volt az egész? Aztaaa :)


Ittál-e málnalevél teát, hogyan relaxáltál 2 fájás között, milyen alternatív eszközöket használtál (labda, kád, masszázs, stb.), apászülés volt-e, melyik kórház?

Köszönöm! (Nekem még nincs babám, de már nagyon készülök rá)

2013. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!