Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan zajlik a kórházban a...

Hogyan zajlik a kórházban a vajúdás?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a szent imrébe a vajúdásnál nem lehet bent az apa, mert egy darab közös vajúdó van. Max a folyosón lehetnek együtt.

Bár szerintem, ha van szabad szülősziba, be engedik a párt oda, nem? Máshol hogyan zajlik a vajúdás?


2009. nov. 15. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ahol én szültem pàrom elejétöl bennt volt a vajudàsnàl s.Nem is birtam volna ki ha nincs bennt,mert ö tartotta bennem az eröt,beszélt hozzàm,terelte e figyelmemet a fàjàsokrol.Onnantol kezdve ,aradtam"magamra".amikor nyomtam.Persze pàrom ekkor is bennt volt,de màr nem beszélt.Csak izgult,hogy mikor bujik ki a kismanom.
2009. nov. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Én a Bajcsyban szültem. Ott 3 szülőszoba van, választhatsz, hogy melyikben szeretnél szülni, vajúdni. Ott csinálod végig az egészet, csak ha császár lenne, visznek át a műtőbe.Apa végig veled lehet, csak ha műtét lenne a vége, oda nem mehet be.
2009. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
a Szent Imrébe nem engednek be a szülőszobára vajúdni. 3 hónappal ezelőtti tapasztalat. A folyosón találkoztunk néha a párommal. Amikor 7 centire tágultam, kerültem be a szülőszobára, oda már bejöhetett Apa is.
2009. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Én is a Bajcsyban szültem, szuper volt. Apa is, Nagyi is bent lehetett végig, mivel nem voltak komplikációk, arról nem is szólva, hogy beraktak kádba is, ami nekem nagyon sokat segített a tágulásnál.


Indított szülésem volt, de indítás után fél napig nem történt semmi. Hagytak beszélgetni Apáékkal, sőt, rövid időre még sétálni is kiengedtek a folyosóra.


Van olyan szoba, ahol még televízió is van, vicces volt, hogy miközben én a kádban áztam, Nagyi nézte a Híradót... :)


Összességében nekem nagyon pozitív élmény volt a Bajcsy, pedig még választott dokim sem volt, így mindenki foglalkozott velem... :)

2009. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja szültem a Szent Imrében. Burokrepesztéssel indultunk neki, így a beöntés után egyből a szülőszobára kerültem, ahova bejöhetett a férjem is és végig velem volt akkor is, amikor a zuhanyzóban csorgattam magamra fél óráig a vizet. Így tulajdonképpen a szülőszobán vajúdtam. A vajúdó tényleg egy 5 ágyas szoba, ahol mások is lehetnek, oda biztos nem engedik be az apukát.
2009. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Szent Istvánba szültem, végig velem volt a férjem. A kezdetektől, amikor a cipőnkre kaptunk egy zsákot, egészen addig amíg le nem kerültem a baba-mama szobáig. Szerencsére én nem szenvedtem sokat, hat óra alatt meg lett a kisfiam, igaz nekem már otthon elkezdett szivárogni a magzatvíz... Az Istvánban öt külön szoba van, tehát kizárólag a kismama a kísérő, a doki és a szülésznő volt jelen. Könnyű szülést kívánok. :)
2009. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!