Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás, szülés közben mennyir...

Vajúdás, szülés közben mennyire gyakori a hányinger, hányás?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm végighányta a szülést.:(
2013. nov. 7. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam már ilyenről, de szerintem nem ez a jellemző, inkább csak előfordul.


Én 3x szültem, és egyszer sem hánytam, még hányingerem sem volt. Az egyiknél náthás voltam, dőlt az orrom, szegény férjem két fájás között törölgette. Hát az nem volt annyira klassz, de túl lehetett élni. :)

2013. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
En 43ora vajúdás után kezdtem el hányni a semmiből, mert se inni sem enni nem kaptam, ra 1orara toltak a műtőben életmentő császárra, mert zuhant a kicsi szivhangja! 2dik babo szintén életmentő császár lett de ott nem hánytam igaz a vajúdás is "csak" 17ora volt!
2013. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem az elsőnél volt erős hányingerem, a szülésznő nagyon örült neki, azt mondta, hogy ilyenkor tágul a méhszáj is, tehát azért van hányingere az embernek vagy azért hány, mert a hormonok minden izomszövetet - így a gyomorszájat is- ellazítják, tehát lent is nyílsz, nem csak fent
2013. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak hányingerem volt,de az se olyan durván.Elviselhető volt.Hányni nem hánytam.

6 óra alatt meglett a babám.Első baba

2013. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Első szülésnél hánytam, a másodiknál még hányingerem sem volt.
2013. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én háromszor hánytam közben. :(

Jött a fájás, aztán begörcsölt tőle a gyomrom. :(

Elég kellemetlen volt, mert először csak úgy a semmiből jött és az ágy mellé hánytam, épp csak ki tudtam hajolni. :/ Utána már adtak tálat.

2013. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én útközben hánytam, amikor mentünk a kórházba. Ott már nem. Bár érkezés után két órán belül már kint volt a gyerek is. :)
2013. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Első szülésemnél a burokrepesztés után hánytam, a másodiknál a burokrepesztés után lett hányingerem, de akkor nem hánytam. A szülésznő szerint a hirtelen felerősödött fájdalom miatt.
2013. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem még inger sem volt.
2013. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hánytam, hányingerem sem volt.

Tesóm viszont igen, ő oxyt kapott, azt mondta a szülésznő, hogy főleg annak köszönhető.

2013. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!