Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit éreztetek a szülés beindul...

Mit éreztetek a szülés beindulása előtti órákban, napon?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fáj a medencém, úgy érzem, szétmegy, gyakran végbél tájékon is érzem a nyomást, a hasam két napja nagyon lent van, a baba már keveset mozog (de azért bejelentkezik picit), ha összeszorítom a hüvelyem, akkor pedig szúró érzést érzek fent. Fáradt vagyok, türelmetlen, stb. 38. hét végén. Ti mit éreztetek mielőtt beindult?
2013. nov. 10. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Mikor már beindult a szülés, és a kórházban voltam, mondta a szülésznő, hogy estére meglesz a baba. Én meg csak néztem, mint a kukák, hogy jééé, tényleg? Valahogy el sem hittem, fel sem fogtam, hogy mi történik.
2013. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni (ezzel együtt magamat sem :)), de nekem 3 hete megvannak ezek a "tüneteim", most már 40. héten járok, és még mindig semmi...
2013. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én aznap délelőtt még vizsgázni voltam, meg ügyeket intéztem a városban. Este 6kor elkezdett fájni a hasam, 10kor elfolyt a nyákdugó, reggel 9re meglett a kicsi :)
2013. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit, egyszercsak elfolyt a magzatvíz és jöttek a fájások! :) Könnyű szülést kívánok!
2013. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmit. CTG-n voltunk, beszélgettünk a férjemmel, mikor a doki megkérdezte, hogy mennyire érzem erősnek a fájásokat. Én meg megkérdeztem, hogy miért, vannak?

Erre mutatja a papírt, hogy mások ilyen görbével már kitolási szakaszban vannak.

Érdekes volt, de rá 6 órára megszületett a kisfiunk. :)

2013. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
semmi előjele nem volt.olyan fitt voltam mint soha előtte, nagytakaritást csináltam az egész házban, elmentem bevásároltam 1hétre :-) viccelődtünk is a férjemmel h mindent elrendeztem ugyh estére mehetek szülni és igy is történt :-)
2013. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! A szülés előtt két nappal voltak fájásaim, de érdekes módon nem a derekam és a medencém fájt, hanem az alhasam. Csak akkor szűnt rövid időre a fájdalom, ha álltam. Így, mire a kórházba bejutottunk, már hulla voltam. Délután ötre született meg a baba.
2013. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!