Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hónapja császárral szültem...

4 hónapja császárral szültem és még érzéketlen a hasam. Meddig lesz így? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most már kezd zavarni, eddig nem foglalkoztam vele, mert a doki azt mondta, hogy ilyenkor átvágják az idegeket is és azok nehezebben regenerálódnak. De mikorra? Abszolút semmit nem érzek azon a tájékon, még az érintést sem. Normális ez 4 hónappal a szülés után?
2009. nov. 17. 07:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát ez nem lehetetlen. A doki azt mondta regenerálódni fognak, de ez idő. Mondjuk a doki sem tudhat mindent... Lehet, hogy valamit elrontott és nem fognak regenerálódni és így marad. Mondjuk ha ez tényleg így van akkor akár kártérítést is kérhetnék a kórháztól...:D
2009. nov. 19. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!