Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van akit már 4x császároztak?...

Van akit már 4x császároztak? Nagyon szeretnénk negyedik babát is! Leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Igaz engem 2 szer csaszaroztak,de a dokim akinel szultem egy aszonyon 6 csaszart hajtott vegre
2013. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Olyan távoli ismerősöm van, aki 3 császár után természetesen szült. Császár lett volna az is, de mire beért a kórházba, a szülőcsatornában volt a gyerek... Azt hiszem, egy orvos van az országban, aki vállal ilyet.
2013. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy riportot láttam amiben egy nőgyógyász arról veszélt,hogy sokmindentől függ ,hogy kinek hány császármetszése lehet, van akinek 2 után nem ajánlanak 3ikat,de volt akinél 5császármetszés után még lehet,hogy vállalnak még egy babát! Mindenképpen az orvossal beszéld meg!
2013. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdekes kérdés!nekem a második császár után azt mondta a doki, h 5 évet várjak a 3-dik gyerkőccel.Van olyan ismerősöm elég közeli, aki 5 gyermeket szült császárral!!!Szerintem beszélj a dokiddal!h ő mit ajánl!gratulálok a három csemetéhez!!!
2013. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!