Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy szükség van-e hüvelyplasztikára? Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, hogy túlzottan kitágultam? Mit jelent igazából, hogy kitágult?

Figyelt kérdés

Az utánaolvasottak alapján nem csöpög a vizeletem, simán tudom tartani, menstruációkor nem csúszik ki a tampon se, csak aggódom, hogy esetleg nem jó a férjemnek amikor együtt vagyunk. ( Túl sok sztorit olvastam a neten. :))Nyilván 2 szülés után már nem olyan, mint 20 éves koromban, de vajon lehet még jó?

Szerintetek?


2013. nov. 13. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 1 év után problémát okoz (csöpögés, tampon kicsúszás, rossz sexuális élet stb.) akkor van szükség a plasztikára. De ha neked nincs semmi problémád a mostani mérettel akkor teljesen jó úgy ahogy van. A szexbe is lehet azért vinni némi varázslatot, eszközt hogy jobb legyen a szex, mert talán csak ezek vesztek el, és nem a méreteddel van probléma.
2013. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!