Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mértékben változott...

Milyen mértékben változott cicid a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Bocsi, lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés, csak érdekelne, hogy mire lehet számítani?:)

Mikor kezdtek el fájni, feszülni... stb?

Mekkorából mekkora lett?

Tudtál szopiztatni? Ha igen meddig?


2012. febr. 1. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Amúgy is nagyon nagyból hatalmas lett. :)))) Átlagos alkatom volt, és mindig is nagynak tűnt, de az első 12 hétben, míg nem volt pocim, extra méretűnek számítottam (95D lett 85D-ről). Keményebb és feszesebb, és az erek nagyon látszanak rajta, és valamennyi előtejem is van. A legeslegelejétől fáj, a pozitív teszt előtt 3-4 nappal már zavart az alvásban.


Mivel már a hasam is hatalmas, így viszont kisebbnek hat. :)))


25 hkm

2012. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem "normál" méreteim voltak:80B és ebből lett 85C.Én abból vettem észre,hogy terhes vagyok,hogy elkezdett megduzzadni,eresedni és érzékennyé válni.Tehát nekem az elejétől kezdve voltak ezek a tünetek.Előtejcsi csak most kezdett lenni,pár nap múlva szülök.A férjem azt mondja sokkal szebb,formásabb és feszesebb lett.Remélem a szoptatással nem lesz gond (jó sokáig),kicsit aggódom emiatt.
2012. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

75 B-80 C. Nem érdemes nagyon előre venni melltartót, mert a szoptatás alatt meg még nagyobb lett, 85, aztán mikor beállt a tej, akkor maradt a 80 C, szoptatás után meg az eredeti méret állt vissza, csak lóg :(

2 évig szoptattam összesen a két gyereket, szóval 1-1 év, ráadásul terhességből szoptatás, szoptatásból terhesség aztán megint szoptatás.

2012. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja, és nem fájt, nem feszült, ill. nem volt kellemetlen, csak mikor teli volt tejjel, közvetlenül szoptatás előtt.
2012. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 80C volt és a melltartóméretem nem változott. Tehát körfogatra maradt a nagyság, csak éppen sokkal kerekebb, keményebb feszesebb lett. Előtte voltam bajban, mert a B-s melltartó nyomta a cicim, ezért kellett C-s, abban viszont kicsit "lötyögött", így mindig kellett szivacsbetétet használnom. Na, a terhesség alatt a betéteket szépen ki kellett szedegetni és a cicim kitöltötte a kosarat, a férjem nem kis örömére. :) Harmadjára vagyok terhes, mindhárom alkalommal a nemvár menzi előtti napokban kezdett feszülni a mellem. 27 hónapig szoptattam a gyermekem, a végére a szép melleimből kb. két bőrzacskó maradt. :S Mondjuk eléggé le is fogytam. Így most boldog vagyok, hogy újra terhes vagyok és újra van cicim!!! :D
2012. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség alatt minimálisan nőtt, méretet nem is kellett váltani, csak valahogy jobban kitöltötte a melltartókat. A szoptatás kezdetekor viszont hirtelen nőtt meg 75C-ről 75E-re.

A szoptatás után kb. 1 hét alatt visszaállt az eredeti méretre (75C-re).

2012. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt körül kezdődött a mellfeszülés, fájt, nem tudtam hason aludni tőle, és ha a párom kicsit erősebben hozzáért, az is fájt. Ez pár hét után elmúlt. Viszont méretre nagyot nőtt. Elég látványos még most 33 hetesen is, mert a cicimen kívül csak a pocakom nőtt, más semmi. 53 kilóról (és 165 centi) indultam, eddig 10-et szedtem fel.

Alapból 75B-s melltartókat hordtam, aztán a fogamzásgátló szedése alatt ez 75C-re nőtt. Mikor abbahagytam a gyógyszert, a 3. hónapban sikerült a Baba, szóval 75C-ről indultam. Most már sportmelltartót hordok, 80C-sek. A Párom rendkívül örül, szeretné hogy maradjanak ekkorák :D Nekem az nem tetszik rajta, hogy nagyon látszanak az erek, meg egy kicsit meg is repedt, nem mondták hogy kenjem, csak a 30. hét óta kenem.

Befelé forduló bimbóim voltak, a jobb oldali kifordult magától az első hónapokban, a másik nem, viszont a bal oldaliból meg kb. a 27. hét óta előfordul, hogy van egy kicsike előtejem.

2012. febr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmit sem változott. Nem nőtt, nem feszült, nem volt előtejem sem, végig tudtam hordani a terhesség előtti melltartómat, és ma is azokat hordom.

Talán én ritka kivétel vagyok, pedig nőhettek volna, lett volna hova :)

2012. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!