Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyire változott...

Szülés után mennyire változott meg a testetek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a későbbi dolgokra..

tehát hogy a felszedett kilók,párnácskák megmaradtak-e ?

ÉN a terhesség alatt a csípőmre szedtem fel,és meg is maradt azóta. De mivel már nincs pocak eléggé zavar engem.A férjemet nem..ő neki tetszik is... 53,5 kilóval kezdtem a terhességem.most 1 éves a fiam.60 kiló vagyok

Szopizik még,nem akarok diétázni..eszemet veszve tornázni hogy eltűnjön

Kinek hogy alakult a testképe azóta ???

Titeket/férjeteket mi zavar/nem zavar !??


2013. okt. 17. 21:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Semennyire nem változott meg. A kórházból úgy mentem haza, hogy 1 kiló maradt rajtam, 2 hét múlva már az sem volt meg, pont úgy néztem ki, mint terhesség előtt. Viszont én előtte sem voltam vékony, úgyhogy te még ezzel a pár plusz kilóddal is biztos csinosabb vagy, mint én.
2013. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt 60 és 65 között voltam most 21 hónapos a fiam és most is 60 és 65 között vagyok és még szopizik reggel és este elalvás előtt. 170 magas vagyok.
2013. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én összesen 25 kg-ot szedtem fel a terhesség alatt, szóval mindenhova jött rendesen, de 3-4 hónappal szülés után már csak +2 kg többlet volt rajtam, de ezt akartam is, mert azért ennyi kell.

A hasam nem ment vissza teljesen. Szerencsére nem csíkos, de egy kicsit plötyi, néha zavar, főleg ha nagyon testhezálló ruhát veszek fel, meg még jól be is kajálok, akkor úgy nézek ki, mint félidős kismama koromban, de néha meg ügyet sem vetek rá.

A mellem. Na igen, az eltűnt. 85 C-s méretem volt terhesség előtt, terhesen fogalmam sincs mert csak sportmelltartót tudtam hordani, mert óriásira nőttek, szoptatás után (4 hónapig tudtam a fiam szoptatni), szó szerint eltűntek. Olyan kicsik lettek, mint tini koromban, ráadásul lógnak is. Borzalom. Kb. 70-70 B-s melltartóméretem lett. Nagyon sajnálom a régi melleimet.

A többi testrészem olyan mint régen, a lábam, a popsim, a karom. Egyedül a lábméretem lett 1-el nagyobb, szóval a régi cipőim már nem jók rám. (Terhesen 2 számmal hordam nagyobb cipőket).

Összességében engem csak a mellem zavar, egy kicsit a férjemet is, tudom, de szerencsére nem emlegeti. A többi testrészemmel meg van elégedve (ezt szokta is mondani). A lábméretváltozás egyben jó és rossz is (sok szép régi cipőm csak nézhetem, de legalább veszünk újakat).

2013. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%

Semmennyire.Már szülés után 1 héttel ugyan olyan volt a testem,mint előtte.8 hónapja szültem.Tökéletes a testem.

167 cm és 45 kiló vagyok.

2013. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Fél számmal lett kisebb a B-s cicim, mióta abbahagytam a szoptatást. És 2kg-mal vagyok kevesebb, az induló súlyomhoz képest, ami amúgy is kevés volt. És hiába nem vagyok csíkos, meg lógó mellű, sajnos nem tetszik, amit a tükörben látok.
2013. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Sovány vagyok, picik a melleim is. Rémes.
2013. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Terhesseget 67 kiloval kezdtem, 80-al mentem szulni, szoval 13 kg-t hiztam. Lanyom most 1 eves, szules ota 20 kg-t fogytam. Most vagyok 60 kg. Pedig nem dietazom vagy ilyesmi. Meg szoptatok. Hat a cicim az log, a hasamon a bor nem nyult meg, nem csikos, olyan, mint nagylany koromban, a fenekem pici, lapos lett. Olyan ruhakat hordok, amik mar kb.5 eve nem jottek ram (meg jo hogy nem dobaltam oket ki) :) Anyu szerint jot tett az anyasag.
2013. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

52 kg voltam (170 cm) és 72-vel mentem szülni. Most (8 hónapos a baba) 60 kg vagyok. A köldököm körül csíkos lettem, de ez nem vészes. A hasam zavar. Kellettek rám a plusz kilók, örülök, hogy híztam és ez megmaradt, de a hasam nem kellene... :(

A lábam 38-as volt, most a 39-es cipők jók , ráadásul a lábfejem is szélesebb lett.

Páromat nem zavarja, szerinte a hasam se vészes, és egyre kisebb (perszeee... :) ).

Engem a hasam mérete zavar, a csíkok nem érdekelnek. A 39 -es méret is OK, de zavar, hogy szélesebb lett, most nyáron alig találtam szandált, nem ment bele egyikbe sem. :(

2013. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
Kedves 4-es, azért annyira ne ájulj el magadtól, nem hinném, hogy a 167 cm-es magasságodhoz azzal a 45 kg-mal annyira tökéletesen nézel ki.
2013. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47 kg voltam,amikor elhataroztuk,hogy johet a baba. Letettem a cigit es ra fel evvel, 55 kg-val estem teherbe. Az elso par hetben sokat hanytam,le is ment 3kg,aztan szepen kezdtem gyarapodni. Olyannyira jol sikerult a hizas,hogy sikerult 30 kg-t magamra szednem a vegeig. A borom szanaszet repedt (mellek,derek,combok belso resze,fenek),a mellem hatalmasra nott es sajnos megereszkedett. 1 eve szultem,55 kg vagyok,de nagyon mas az osszkep,mint anno. A hasam eleg plotyi,ha lehajolok,amugy csak kis domborodas van alul. A melleim visszaalltak eredeti meretukre,de olyanok,mint ket kiurult tejeszacsko (vegulis azok is :( ),a derekamon maradt egy kis uszogumi,ami engem borzasztoan zavar,a paromat nem. Neki igy is tetszem,azt mondja nem emiatt fog kiabrandulni :) szoval igy allunk most,nagyon szeretnem,ha eltunne,de en keptelen vagyok kitartoan edzeni,max koplalassal tudnam veghez vinni,de az meg kegyetlen. Mar nem szoptatok,szoval nalam nincs akadalya semminek,csak hianyzik az eltokeltseg.
2013. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!