Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hkm - mennyi idő múlva...

38 hkm - mennyi idő múlva szülhetek kb?

Figyelt kérdés

Már egy hete, vagy kicsit több is, nagyon feszít a kis feje lent. Szerdán nézte az orvos, az értékem akkor volt 2100, és meglepődött mennyire lent van a fejecskéje. Minden mozdulat már nagyon nehéz: séta, leülés, felállás... éjszakánként 1,5 óránként járok pisilni, és mikor hancúrozik a pindurka, akkor szinte fognom kell a hasam, ki ne essen :)

A testalkatom nagyon vékony, mindenki ránézésre azt mondta, hogy nem fogom túlhordani, és simán jöhet előbb. (Nem tudom ennek mi az alapja). Mik a tapasztalatok?


2013. nov. 15. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebből még bármi lehet.:)

Nekem 36 hetesen már lent volt a hasam, az uh-n látták is, hogy már ott van, ahol kell lennie a szülés előtt, se ülni, se állni, se feküdni már nem volt jó, tiszta kínszenvedés volt, óriási pocakom volt, 1111-es méhszájértékem volt, 3 perces fájásokkal bekerültem a vajúdóba, de aztán minden abbamaradt, mivel csak jóslók voltak. Másnap kikerültem az osztályra és végül másfél hét múlva született meg a fiam 4 kg-os súllyal.:)

2013. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 38 hetes épp, az étékem vasárnap hajnal óta 2222,akkor voltunk az ügyeleten,de kiderült csak jóslóim voltak. Kedden újabb ctg: fájás egy darab sem, és azóta se akar kibújni :) A dokim szerint simán túl is hordhatom,de persze az is benne van a pakliban, hogy napokon belül megszületik. ( Bár szerdáig még maradjon bent,mert a doki keddig elutazik... )
2013. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én is ma töltöttem a 38-at :)
2013. nov. 15. 10:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Első! csak úgy abbamaradt? Másfél hétig semmit nem éreztél utána? Próbáltad "siettetni" a másfél hét alatt? (séta, szex, stb.)
2013. nov. 15. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan szülni mentem be 36 hetesen.:) Aztán ugye mégsem lett szülés. Felment a vérnyomásom és a fiam szívhangja is elég rendesen, de tágulni nem tágultam és mivel csak 36 hetes voltam, így úgy ítélték meg, hogy korai még megindítani, így kaptam nyugtatót és szépen abba is maradt minden.

De utána sajnos toxémia igazolódott. Szex-el sajnos nem sikerült rásegíteni, mivel ahogy 36 hetesen bementünk a kórházba, haza már nem jöhettem. Sokat ültünk a folyosón a férjemmel, ahol volt egy mosdó is, párszor mondtam a férjemnek, hogy na, akkor rásegítünk, de persze nem volt semmi.:)

A sétával meg azt értem el, hogy jól bedagadtak a lábaim. Szóval nem lehet csak úgy beindítani egy szülést, ha még nincs itt az ideje.:)

És nem éreztem amúgy semmit másfél hétig. Néha keményedtem, de mást nem.

2013. nov. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szió!!


Nekem 39 hetesen az orvosom azt mondta 2 ujjnyira vagyok kitágulva. 1 hét múlva szültem meg a kis fiam 40 hétre pontosan :)


Nem lehet tudni

2013. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!