Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki december elejére várja babáját? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én karácsonyra várom, ha ez is számít..:-)
2013. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De már nagyon várom a picikét.. Megvan már minden, ami kell, jövő héten állok neki mosni-vasalni a kis ruháit meg összerakni a kórházi cuccom.. A hátam sokat fáj és már van súlya a pocaknak..:-) És már csak a bal oldalamon tudok aludni.. És ti kedves kérdező hogy vagytok? :-)
2013. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia!! Hát én bevallom mennék szülni!!Annyira fáj a derekam,feküdni sehogy nem tudok,jósló fájásaim vannak,egyre sűrűbben! Az ágyból felkelés egy kinszenvedés,mert óriási hasam van!!December 7 re vagyok kiirva,második baba!az első 3 éves!!
2013. nov. 16. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
És kisfiút vársz most vagy kislányt? Kitartás! :-)
2013. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én december 16-ra vagyok kiírva. Eddig nagyon jól viseltem a terhességet, de kb 2 hete már mindenem fáj, menni is alig tudok, folyton az az érzésem, hogy mindjárt bepisilek :) De bírnom kell, mert van egy 19 hós nagyon élénk kislányom, akivel lépést kell tartanom,így pihenni nem sokat tudok. Egyrészt nagyon vágyom rá, hogy végre a kezemben tarthassam a babánkat (újra lány lesz), másrészt pedig megszakad a szívem, ha eszembe jut, hogy 3-4 napig nem láthatom a nagylányomat.
2013. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kisfiút várok! Én is nagyon tartok attól,h mi lesz akkor ha be kell mennem,mert még én sem voltam távol a fiamtól!!Nekem is szét szakad mindenem,a lábam is dagad egy picikét,a lengőbordáimat annyira nyomja a bébi bogyó,h fáj,
2013. nov. 17. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
A bordámat itt is szereti a drágám! :-) Az a kedvenc helye.. Csak hát ülés közben is nyom és az rossz..
2013. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!