Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan kismama/anyuka aki...

Noisy23 kérdése:

Van olyan kismama/anyuka aki epilepszias?

Figyelt kérdés

en 13 eves korom ota epilepszias vagyok (11eve) es mindig is rangogorcsos nagyrohamaim voltak. most 37hetes terhes vagyok.Londonban elek, az osszes midwife,akikkel beszeltem azt mondta h szulhetek termeszetes uton de jo ha elgondolkodok a csaszarozasrol mert ha netan jonne egy roham szules kozben akkor ez a legjobb,amit tehetnek.

Van sorstarsam,akivel ez mar megtortent?Egyeb tapasztalat?


2013. nov. 15. 19:46
 1/1 anonim válasza:

Szia! Sajnálom a helyzetedet sajnos én is ebben a cipőben járok. Soha senkinek nem kívánom ezt a betegséget és az ezzel járó aggódást főleg ilyenkor mikor egy új élet van a szívünk alatt...

Szintén 13-14 éves (most 26 éves) korom óta vannak nagy rohamaim kb. 2 évente és eddig nem igazán találtuk meg a megfelelő gyógyszert, hogy teljesen rohammentesítsenek :(

Viszont hétfőn lesz egy hónapja, hogy megszületett a gyönyörű és egészséges kisfiam :) Én csak azt tudom elmondani a szülésről, hogy elég hamar eldöntötték a kórházban, hogy császár lesz mivel voltak más gondok is (köldökzsinór a nyakán, belekakilt a vízbe, túlhordás stb.), de én és a férjem egész 9 hónap alatt azon izgultunk rendben lesz-e minden majd és reménykedtünk a császárban. Én jobban féltem attól, hogy az erőlködéstől és a kimerüléstől lesz esetleg közben egy rohamom. Így is volt a terhesség alatt kétszer + most is egy hete. Szóval nem bántam azt a császárt és inkább túléltem azt, hogy vágnak és fáj de így volt nekem a biztonságosabb.

De egyébként nem volt feltétlen indokolt a császározás, legalábbis nekem ezt mondta az orvosom.


Sok-sok kitartást és egészséget a babócának és az anyukának a lehető legjobbakat, hogy minden rendben legyen :)

Csak pozitívan :)

2013. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!