Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mezőtúri szülészeten hogyan...

Mezőtúri szülészeten hogyan kezelik a dohányzó anyukákat? Le lehet menni? Be lehet tolni addig a kicsit? Mettől meddig lehet lejárni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Reméelm nagyon undokok a dohányzó kismamákkal, pláne ha csak a bagó miatt passzolgatják szobatársakra, csecsemősökre az újszülött babájukat.
2013. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdésre adott hasznos választ :)
2013. nov. 17. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
bocs, de nekem is megvan a véleményem arról, aki legalább a terhessége alatt nem teszi le a cigit..pláne ha még újszülöttnél is bagózik
2013. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Szegeden szültem. Volt az osztályon nem egy nem kettő dohányzó kismama, anyuka (én NEM tartoztam közéjük) amikor kimentek cigizni, eszméletlen bunkók voltak velük a nővérek, orvosok. Mikor vizitre jöttek akkor is oda-oda szúrogatták, a kismamának. Ha pl valami gondja volt az anyukának, vagy nem tudott valamit. Mondták neki, bezzeg bagózni van ereje, vagy le tud menni. A gyermeke egészsége pedig nem számít mi? Valahol igazuk is volt, mert nekem ne mondja azt senki, hogy nem lehet leszokni arról a rohadt cigiről mikor teherbe esik az ember lánya. Én is letettem. És örülök is neki :) Ne érts félre én nem elitélni vagy leszólni akarlak. Igaz hogy nem Mezőtúron szültem, hanem Szegeden, de szerintem ott sem kedvesebbek egy dohányzó anyukával, vagy kismamával.
2013. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!