Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan 2 honappal vagyok,...

Szules utan 2 honappal vagyok, de minden nagy wc utan verzek, rettenetesen faj szur viszket ott, voltam dokinak nem lat semmit, adott kupot kremet, nem mulik szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az aranyér lesz szerintem. Eléggé kellemetlen dolog:-(:-(
2013. nov. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Tuti aranyér. Ha nem használ a szer, amit kíptál, akkor menj el a proczologiára. Ott megnézik, hogy milyen súlyos, és javasolnak olyan szert, ami talán használhat. Nekem is van/volt (időnként újra és újra visszatér), bár nem ilyen súlyos. Amit a háziorvos felírt, arra allergiás reakciók léptek fel, ezért mentem a proctológiára. Megvizsgált az orvos (nem áltatlak: veszettül kellemetlen dolog), és felírt egy másik krémet, amire azóta semmilyen panaszom nincs, sőt!!!! Menj el minél hamarabb, akár már hétfőn!! Megéri!
2013. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!