Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gesztációs pszichózisról...

Gesztációs pszichózisról vkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mik a tünetek és mi különbözteti meg a kialvatlanság okozta rosszkedvtől és a depressziótól? Mit lehet vele csinálni (azon kívül, hogy persze menjen az ember pszichiáterhez, mert hát pont az a probléma, hogy az ember nem tud elmenni a baba miatt sehova..)?
2009. nov. 19. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Ki állította fel neked ezt a diagnózist?

Először is akarnod kell jól lenni, és tenned kell érte. Sétálj sokat, keress más anyukákat, akikkel együtt sétáltok, beszélgettek, és igen, járj dokihoz is, nem megoldhatatlan kicsi mellett sem!

Ha írsz részleteket, segítesk szívesen, de ez így elég tág...

Mindenkinek nehéz szülés után, mindenki kicsit befordul, nem szabad hagyni hogy megnyomjon a dolog, tudni kell kiszállni a mókuskerékből

2009. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Senki, csak hallottam róla, és hát...néha elég ijesztő gondolataim vannak. Azelőtt heti 4-5x sportoltam, csinos voltam, sok barátom volt, szerettem a munkámat, most meg...segítség gyakorlatilag nulla, séta=bevásárlás és játszótér, közben fogyok, csomókban hullik a hajam, nem ismerek magamra semmilyen szempontból stb. stb. Vannak ismerős anyukák, de én már nem akarok a pelenkákról beszélgetni, hanem bármi másról.
2009. nov. 22. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!