Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem mozog. Mi lehet?

Nem mozog. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Ma még egyet sem mozgott.Minden nap reggel 7-8 körül kelek és Ő is AZONNAL mozgásba lendül.Kezdek megijedni.Mi lehet az oka?Soha nem volt még így :(.

39 km


2009. nov. 19. 11:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem lenne jobb ha nem ide irnàl,hanem mennél a dokidhoz?

Nem megbàntani akarlak,de ha te itt vàrsz nyugtato vàlaszt ,,azt megkaohatod,de lehet mégis baj van.Habàr ilyenkor màr nem igazàn lehet gond,lehet eljelyezkedett ,a szülés pillanatàra?

Hideg viz feltudja ébreszteni,probàld meg,de mindenesetre egy szivhangot nézetnék!

2009. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Tegnap óta nekem is csak csuklik, és csak egyszer rúgott, szintén 39 km. Lehet, hogy már csitul és készülődik kifelé? Úgy tudom, 24 óra után kell dokihoz menni. Feküdj hanyatt, akkor biztos mozogni kezd, azt nem szokták szeretni.
2009. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia,lehet az időjárástól is..Próbálkoztál édességevéssel,vagy lökdösd meg a pocakod jobbra -balra,ezektől általában elkezdenek mocorogni.Ha így sem érzed h mozogna menj be a kórházba és nézesd meg magad az a biztos,majd írj!!
2009. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno oldalt kellett feküdni nyugodtan, és úgy figyelni a magzatmozgást.

Ha kicsit megpiszkálod, arra sem reagál?

Én nem bírnám sokáig, és mennék megnézetni...

2009. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lehet zuhanyzom egyet.Azért nem rohanok dokihoz mert megmondták,hogy ha 10-12 órán keresztül nem mozog akkor kell bemenni!Csak aggódom mert aktív szokott lenni.Nem tudom...lehet készülődik kifelé?Viszont nem fáj semmim (2 ujjnyira vagyok nyitva ).De ezek szerint másnál is van ,hogy alig mozog ilyenkor már.
2009. nov. 19. 11:37
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem válaszoltam.Ettem is meg (persze óvatosan )piszkálgattam is.
2009. nov. 19. 11:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mozgott már?Vagy elmentél dokihoz?Irj,h mi van Veletek!
2009. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekiálltam egy kis takarításnak,hátha attól felélénkül.Eddig ez mindig bevált.A derekamnak már használt...:).
2009. nov. 19. 13:01
 9/16 A kérdező kommentje:
Mozgott egyet!De hát ez édeskevés ahhoz képest amennyit szokott mozogni.Azért megnyugodtam:).Nem tudom mi lehet...készül kifelé?Vagy csak lusta?
2009. nov. 19. 13:50
 10/16 anonim ***** válasza:

Ma reggel én is nyugtalan voltam, mert ahogy te is írod, ébredés után egyből be szokott indulni. De most semmi. Reggelinél szintén semmi, nem használt se a simogatás se semmi. Visszafeküdtem, na aztán akkor moccant meg egy kicsit. Lehet érzi a "melegfrontot" vagy nem tudom.

Azóta szerencsére mocorgott, de már inkább tényleg csak fészkelődik, na meg csuklik. Remélem azért lustábbak a babáink, mert igyekeznek kifelé! :)

38+2 kismama

2009. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!