Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon rossz volt az első...

Nagyon rossz volt az első szülés, kétkedem a jövőben?

Figyelt kérdés
Több gyereket szeretnénk, de az első nagyon drasztikusan született. Félek többet vállalni. Még vsn idő döntést hozni, ti hogy győztétek le a félelmeiteket?
2013. nov. 23. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt a szülésed alatt ami miatt félsz a következőtől ?
2013. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én erre csak annyit írok, nekem az első szülés kellemes meglepetés volt, a második viszont tragédia, tehát szerintem nincs kettő egyforma szülés:)
2013. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nincs két egyforma szülés, és emlékezni se örökké fogsz. Emellett minden borzadalmat megér az a pici, aki megszületik.
2013. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első szülésemnél nem volt komplikáció,nem is volt vészesen hosszú,mégis úgy éltem meg,hogy én több gyereket nem akarok!Eléggé megviselt, meg utána vagy 45 percig varrtak,amiből mindent éreztem,mert belül nem tudtak fájdalom csillapítózni,szóval áá,nem volt jó élmény.

2. szülésem durván 2 óra volt, 5 perc varrás, és még ott a szülőszobában azt mondtam,hogy jöhet a 3.:)

tényleg minden szülés más,és idővel felejt is az ember:)

2013. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Hát akkor fizess meg egy császárt, ott nincs meglepetés. Lehet, hogy nehéz lesz a felépülés, de a szülésnél nem lesz semmi drasztikus, már ha maga a műtét nem számít annak.
2013. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első szülésem nagyon rossz volt,még most se dolgoztam fel teljesen! De a gyermek utána vágy győzött,és a második szülésemnél nem volt semmi gond!
2013. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. nov. 23. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!