Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszaros anyukak! Az elso...

Csaszaros anyukak! Az elso mensi szules utan nektek is nagyon nagy mennyisegu volt?

Figyelt kérdés
Nekem ma jott meg ,negy honapos a baba ,reggel ota ehasznaltam hat Always-t
2009. nov. 20. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos nekem is ennyire volt erős.4 nap alatt elhasználtam kb 2 csomag betétet+ még tisztaságit is.

Azóta még 1x volt meg, de az is annyira erős az első 2 napban, hogy szinte még a házat sem tudom elhagyni hosszabb időre, mert annyira megvan.Egyébként nekem is 4 hónapos volt a kisfiam, amikor először megjött.

Bízom benn, hogy később nem lesz ennyire durva.

2009. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem normális volt.1 évre császár után.
2009. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hónap után jött meg, iszonyatosan fájt mintha vajúdtam volna és elő kellett vennem a maradék Tena betéteket is mert a sima Always nekem sem bírta, 5 óra alatt 2x átáztam. :/

A következő mensi már teljesen olyan volt mint azelőtt.

2009. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Azóta is olyan mint azelőtt már 6x megvolt azóta és ráadásul beállt. Minden hónap 6.-án jön meg. :p Pedig régen 2-3-4 havonta volt csak.

2009. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szintén ez volt nálam is,elő a Tena betétekkel,a lakásból sem tudtam kimozdulni.:(
2009. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt a babám, mikor először megjött, és teljesen kiakadtam, mert szinte percenként rohangáltam a vécére, mert folyton úgy éreztem, hogy átáztam. Többnyire így is volt. És nemelég, hogy brutál volt mennyiségre, még a hasam is durván görcsölt végig, nemcsak az első két napon.
2009. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem császár után 11 hónappal jött meg először. 4 napig tartott, és szerintem az egész mennyiséget simán elbírta volna 1 extra tampon. Azóta is így vagyok vele.
2009. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt kérdeztem pár napja...Nekem az első pár nap sok volt,most hol kevesebb hol több van,engem inkább az aggaszt,hogy 9.napja tart.Hét hete szültem császárral.
2009. nov. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!