Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikortol kezdodik a vajudas?

Noisy23 kérdése:

Mikortol kezdodik a vajudas?

Figyelt kérdés

ugy ertem az 5percesektol kezdik szamolni az orakat vagy az 1. fajastol?tapasztalatom nincs,1.baba...

38hkm


2013. nov. 26. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első fájás, magzatvíz elfolyás után
2013. nov. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én az első fájástól számolom, nekem előtte repesztettek burkot. Ha magától elfolyt volna a víz, onnan számolnám.
2013. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

es mi van abban az esetben ha nem folyt el a viz csak a fajasokat ereztem eleg intenziven es gyakran, viszont egy ido utan elmultak?tegnap ejszaka kezdtem erezni ezeket a tuneteket,kimentem wc-re de annyira fajt a hasam h amikor leultem nem tudtam megmaradni egy helyben...

mindezek elott egyutt voltunk a parommal,nemsokkal ezutan kezdodtek a gorcsok.lehet h csak ez okozta?

2013. nov. 26. 11:27
 4/8 A kérdező kommentje:
ja es az 1. fajas kezdetetol a kov. fajas kezdeteig szamolva pl.5perc vagy hogy...?
2013. nov. 26. 11:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen lehet azért görcsölsz mert együtt voltatok, de lehet, hogy csak jósló fájás, de az is lehet, hogy ez már a vajúdás. Mérd az időt 2 fájás között, és ha beáll 10 percesre akkor kórház. Az egyik fájás elejétől a másik kezdetéig kell mérni. Nem muszáj elfolynia a magzatvíznek, hogy beinduljon a szülés.

Sok sikert!

Azért majd jelentkezz.

2013. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ma napkozben szinte semmit nem ereztem eddig csak nagyon enyhe osszehuzodasokat. lehetseges h ma ejszaka folytatodni fognak/megint elkezdodnek a fajasok? szamithatok arra h par napon belul meglesz a baba vagy inkabb ne filozzak ezen es majd jon amikor jon?
2013. nov. 26. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából tök mindegy ezen aggódni. Van, aki hetekig jóslózik. Néha még az orvosok sem tudják egyből eldönteni, hogy jósló fájás-e, vagy igazi.
2013. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Feleslegesen rágódsz rajta, egyszer csak gondol egyet és megindul kifelé :)


Nekem amikor megindult a szülésem, aznap voltam NST-n és semmi jele nem volt hogy meg akarna születni, és este 11-kor elfolyt a magzatvizem.


Inkább pihenj amíg tudsz, mert később már úgysem fogsz pihenni egy darabig.

2013. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!