Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak itt olyanok, akik 30...

Vannak itt olyanok, akik 30 felett szülték a gyerekeiket?

Figyelt kérdés
milyen volt szülés?

2013. nov. 10. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34,5 éves voltam, amikor született a fiam. Császár volt sajna, de nem a gyerek, vagy a korom miatt. Egyébként semmi különös nem volt, ideális terhességem volt, össz-vissz 8 kilót híztam.
2013. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Jelen!

Az első gyermekem 31 éves koromban született, a 3. 36 évesen.

Mindegyik császár volt. Az első a kisfiam fekvése miatt, mivel faros volt, utána pedig már nem igazán volt más lehetőség.

2013. nov. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Első 30, a második 32.

Fájt, de szerintem nem volt se jobb, se rosszabb, mintha 25 évesen szültem volna.

2013. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Elsőt 26 évesen szültem, másodikat 31 évesen.


Első terhesség könnyebb volt, soványabb voltam.


Semmi különbség hogy fiatalabb, vagy idősebb az ember

2013. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

32 évesen szültem.

14 óra alatt született meg a babám, szörnyű volt a vajúdás.

Nehezen akartam tágulni, oxi, injekció, kézzel tágítás. :(

2013. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Elsőt 33 évesen, a másodikat 36 évesen szültem. Mindkettőt természetes úton. Elsővel megkínlódtam, indított volt túlhordás miatt, a második gyorsan minden beavatkozás nélkül megszületett. Hízni 10 kg alatt híztam mindkettővel. Teljesen eseménytelen volt, a második annyival nehezítve, hogy egy 2+ éves is volt itthon, akivel jönni-menni kellett, ami már a végén nehezen ment.
2013. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Elsot 30 evesen, masodikat 32 evesen, nem voltak nehez szulesek, szerintem atlagos.
2013. nov. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

39 évesen,első baba..

sürgősségi császár toxémia és leginkább a baba nyakára tekeredett köldökzsinór miatt.

Ettől eltekintve normál terhességem volt 12kg + -al

2013. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33 évesen szültem, császárral, hamar felépültem, tejcsi is van, nagyon pozitív élmény volt, tesót sem szeretném másképp.
2013. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szia! 33 évesen szültem császárral, meconiumos víz, magas vérnyomás miatt, és mert arccal előre beszorult a kisfiam. Ja, és tolófájások sem voltak! A fájások két nappal előtte indultak. Ötpercesekkel mentünk a kórházba reggel nyolc körül, ötig hagytak vajúdni, aztán vágtak. A következő remélem programozott császár lesz..
2013. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!