Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti napokban voltato...

Szülés előtti napokban voltatok étvágytalanok vagy egyenes hányingerrel küszködtetek? Lehet ez előjel?

Figyelt kérdés
Általában jó étvágyam van, de ma semmi kedvem nem volt a vacsorához és hányinger kerülgetett a gondolattól is!
2009. nov. 20. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 2-3 nappal előtte már nem tudtam enni, fájt a hasam. Azt hittem savam van, hát nem az volt:)

Viszont ezért elég legyengűlten kerültem be a szülőszobába, és már ott sem ehettem. Úgy hogy ha tényleg nemsokára szűlni fogsz, akkor egyél valami energiadús csokit, vagy szőlőcukrot.

2009. nov. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak gyomorsavtól volt az utolsó héten ilyen problémám. Reggel, minden előjel nélkül pattant meg a magzatburok, előtte való napra voltam kiírva.
2009. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem jó étvágyam volt szülés előtti napokon, rengeteget ettem.

Ja, meg a hasmenés előjel volt nálam...

2009. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi ilyen (vagy más) előjel nem volt. Legfeljebb a néha belenyilalló, nem szokványos derékfájások gyakrabbá váltak közvetlen előtte. Nekem hányingerem az elején sem volt.
2009. nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szules elotti napon nem volt semmi etvagyam es csak aludtam volna allandoan. A ferjem dolgozott, anyukammal voltam otthon, mondta is, hogy max 1 nap es meglesz a baba. (4-en vagyunk tesok) Ejjel 1-kor kezdodtek a fajasok, reggel 5-kor elment a nyakdogo, 9:10-kor megszuletett a kislanyom. Konnyu szulest!
2009. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húú kedves utolsó ez jól hangzott, nekem tegnap hajnalban elment a nyákdugom, fáradékony vagyok, pedig sose voltam... de semmi fájás . Étvágyam meg hol van, hol nincs, tegnap is alig volt...
2009. nov. 22. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!