Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szigetvári kórházban milyen a...

Szigetvári kórházban milyen a csecsemőellátás? Csecsemősnővérek? Elviszik-e a babát vagy rooming in van? Az alternatív vajúdóban szülni is lehet? Vagy kötelező a fekve kitolás kengyelbe szíjazva?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Csecsemősök nagyon aranyosak,kivéve egyet sajnos a nevére nem emlékszem 40-50közötti vörös hajú nő és csak annyi vele a probléma,hogy dohányzik és elég "gáz" volt,hogy hozta a babámat és éreztem rajta,hogy cigi szaga van :( Ha nem alapítványi szobában vagy akkor 3óránként hozzák a babát.A vajúdóban nem lehet szülni,de nincs leszíjjazás :) Végül én császárral szültem,de pár órát el töltöttem a szülőszobán :) Ha valamit kihagytam kérdezz bátran :)
2013. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt olvastam, hogy nem szokott dömping lenni, de ha valamiért nincs hely az alapítványi szobában, akkor teljesen esélytelen, hogy nálam legyen a baba? Cukros vizet, cumit adnak nekik? Van kötelező vizit, amire muszáj beadni őket? Szülés után mi történik velük? Velem maradhat, vagy elviszik? Mindenképpen meg akarják fürdetni? Azonnali mellre helyezést segítik? Kenőpénzzel sem lehet elintézni, hogy ne kelljen a kecskén szülnöd fekve? Bocsánat a nyílt kérdésekért, de itt az anonimitás miatt ezeket feltehetem, a kórházban nem annyira...
2013. nov. 30. 18:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, és a férjem és a dúlám velem lehet?
2013. nov. 30. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam,hogy ott is mint mindenhol pénzzel sok mindent el lehet intézni :) A férjed és a dúlád is veled lehet.A szoptatást nagyon támogatják ezzel nem lesz gond. Sajnos azt nem tudom hogy mi történik pontosan velük születés után,mert császáros lettem,de a párom azt mondja,hogy rögtön fürdették.Sajnos van kötelező vizit is. DE ezek ellenére én azt mondom,hogy a környéken ez a legjobb kórház :) Jah és még valami,tuti hogy lesz hely az alapítványi szobákban :) Kinél fogsz szülni,ha nem vagyok indiszkrét? :)
2013. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még senkinél, még csak vágyunk a második babánkra. Felmérem a terepet. Az elsőnél eléggé megszívtam, mert otthon akartam szülni és egy buta szabályozás miatt lecsúsztunk róla. Nem volt semmi komplikáció, csak a 41. hét betöltésének napján szültem és pont ez a nap a határ, amíg lehet otthon, így kórház lett. Fizetni mindkét irányban kellett. Mivel gondolom a következő is sokáig szeretne bent lenni, ezért most nem dobnék ki 150 ezret az ablakon, ha nem muszáj. Inább lezsírozom a kórházat és megpróbálom elérni az idális hozzáállást. Ne piszkáljanak, ne vizsgáljanak és ne érjenek a gyerekemhez, ez a legfőbb. Sajnos nagyon rossz tapasztalataim vannak egy szintén jónak és "olyan, mint otthon"-nak mondott kórházzal. Majdnem megölték a babám. Szóval ennyi pénzből szerintem már simán lehet vesztegetni, ha arról van szó. Ha nem lehet, akkor meg fogom a gyereket és eljövök, mert velem még egyszer senki nem csinálja meg azt a szívatást, szülés közben azt az alázást és olyan sérüléseket, amin keresztülmentünk. Legfőképpen szegény babám.
2013. nov. 30. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom ami veletek történt. Amit én mondani tudok,az annyi,hogy ha teheted a Pécsi szülészetet kerüld el..Sok sikert kívánok Nektek!
2013. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor most én jövök OFFolni, bocsi, Kérdező!


Mi a baj a pécsivel??

Bár bnőm elvileg SZigetváron szül, de ha valami csoda folytán Pécsre kerülne... ezért kérdezem

2013. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!