Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg van aki azért szül...

Tényleg van aki azért szül hogy ne kelljen dolgozni mennie?

Figyelt kérdés

O.o ti hallottatok már ilyet? Ezt hallottam, de nem akarom elhinni! Ilyen van?

Egy munkahely napi 10-12 óra. Egy gyerek napi 24 óra!

Szóval nem bírom elhinni hogy van ilyen nő!



2013. nov. 3. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Lakótársam anyukája csinálta ezt. Minden második évben szült, összesen 4 gyereket, hogy ne kelljen munkát keresnie és dolgoznia. A gyereknevelés az az alapvető szükségletek kielégítése volt, amíg nagyon picik voltak, de bármit el kellett intézni, vagy esetleg nevelni, tanítgatni őket, akkor csinálja az apjuk. Elváltak, a gyerekek mind az apánál maradtak, a mai napig az apjukat hívják, ha valami segytség kell.
2013. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
van, sőt 15-16 évesek szülnek a támogatás és a potyapénz miatt
2013. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan szomszédom, aki kijelentette: 6 gyerekig meg sem állnak, ő 10 évig nem akar még dolgozni.

Jelenleg ötnél tartanak, 6 év alatt.

Erre mit lehet mondani?!

2013. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

3: szorgosak ;-)))


Szerintem egy csomó ilyen nő van. 3 gyerek után már főállású anyák, aztán apuci tartsa el őket. Hiába van otthon, folyton fut a lakás, amit persze ennyi gyerek mellett nem könnyű rendben tartani, de ha egyedül van, akkor is csak tvzik, máskor meg sír, mert nincs pénzük, mert sokba vannak a gyerekek.


Tisztelet azoknak, akik tényleg örömmel és nem lustaságból vállalták a nagycsaládot, és mellette még dolgoznak is becsülettel.

2013. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Volt kollegam is pont ilyen, nem talalt munkat es kitalalta, hogy inkabb szul meg 1 kolkot.... Pffff
2013. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van ismerosom aki azt mondta, nem akar dolgozni szult 3 gyereket masfel eves korkulonbseggel - engem igazabol nem erdekel, hogy ruhelli a munkat engem inkabb az zavart, hogy meg sem probalta megszulni egyik gyereket sem. Hisztizett a korhazban, hogy csaszarozzak meg....szoval ha a ferjenek jo, hogy a felesege otthon van, nekem nem tokmindegy?! Vannak baratok akik megszoltak, hogy lusta stb....bakker 3 kolok rohadt sok melo! Szoval csinalja utana aki eleg bator!
2013. nov. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van bizony. Sokak szamara jobban hangzik a "na es hol dolgozol?" kerdesre a munkanelkuli vagyok helyett a gyesen vagyok. Igaz, az FHT csak par ezerrel kevesebb, mint a GYES, de megalázóbb. Hat ezért.
2013. nov. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tényleg van, középiskolás barátnőm már iskolás korunkban kijelentette, hogy ő nem akar dolgozni, azt akarja, hogy a férje majd eltartsa ő meg otthon legyen a gyerekekkel. 32 évesen még tartja a tervet, nem dolgozott még sosem, férje eltartja, gyerekkel van otthon gyesen.
2013. nov. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tényleg van... Főleg bizonyos szint alatt jellemző ez. Én azt tapasztalom, hogy azon lepődnek meg, hogy a 3. gyerek után "ugyan minek" akarok én visszamenni dolgozni?
2013. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azért a gyerekek időven egyre őnállóbak és nem kell melletük ülni egész nap. Főleg akinek iskolás óvodás, reggel 7-8-tól délután 4-ig iskola ovoda van.

Persze, hogy van,

2013. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!