Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolci Semmelweis kórházban...

Manu19 kérdése:

Miskolci Semmelweis kórházban szült-e valaki?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok első terhesség,február 11-re vagyok kiírva. Milyen az ellátás a nővérek az orvosok,minden tapasztalat érdekel. ( Nem lesz fogadott orvosom )
2013. nov. 30. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 1 éve szültem ott, nekem se volt fogadott dokim.

Minden rendben zajlott, itt is vannak kedvesebb és mogorvább emberek, mint minden munkahelyen.

Ha valamit nem tudsz, vagy érdekel, akkor kérdezni kell a csecsemősöktől, mert maguktól direkt nem mondanak semmit, hogy ne szóljanak bele az életetekbe. Ha viszont a segítségüket kéred, szívesen megmutatnak bármit.

Ami fontos, vigyél poharat és saját evőeszközt (kést is!).

2013. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az infot :)
2013. dec. 1. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
11.- én szültem ott a kisfiamat, 3x kerültem szülőszobára az utolsó 1 hónapban. Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak, a szülésznők figyelmesek voltak, és folyamatosan tájékoztattak mindenről. A tolófájások elején feltoltak a műtőbe mivel a kicsinek gyenge volt a szívhangja, Csabai doktor műtött,a végén elmagyarázott mindent, odahozták a babámat is amíg varrtak. A csecsemősök rendkívül segítőkészek és türelmesek voltak, a nővérek is kedvesek szerintem. Nekem nem volt fogadott orvosom, de nem bántam meg mivel akinek volt azzal sem foglalkoztak annyit, mint velem. Pelus és törlőkendő kell, minden mást adnak, újszülött kesztyűt szerintem vigyél magaddal ill. 2 textil pelus is jól jön. Ja és bimbóvédőt vagy kiemelőt vigyél, mert mi nagyon sokat küszködtünk a szoptatással. Könnyű szülést.
2013. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Nagyon hasznos volt :)
2013. dec. 2. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!