Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki a miskolci...

Szült valaki a miskolci Semmelweis szülészeten?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok, milyen volt az ellátás, adtak valamit, vagy mindent nektek kellett vinni( pelenka)? nincs választott orvosom ( olyanok válaszát várom elsősorban akiknek szintén nem volt).
2013. nov. 29. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Februar 11- en szultem ott. 36. heten csaszaroztak meg mert nagyon rossz volt a szivhang. Nem volt fogadott dokim. 2 napja fekudtem bent de egy uh-ra semmire nem kuldtek egyedul ns-re mentem reggel. Szombaton mentem be h fajasaim vannak akkor telenyomtak magneziummal mert h meg korai mivel nem nyiltam nem szultem meg. Estere hanytam, hasmenesem volt. Masnap nem volt semmi gond kaptam megint magneziumot de mondtak h elegge keveset mozog a baba. Hetfon reggel ismet mentwm nst-re de mar meg se mozdult rendesen viszont a szivhangja meg jo volt. Lekuldtek ctg vizsgalatra, uh-ra, vettek magzatvizet, minden rendben volt de aztan hirtelen a szivhang nagyon rossz lett. Azt mondtak toxikozis a gond azonnal visznek csaszarra, ja de mar akkor magneziumot nem kaptam igy ujra beindult a szules es egybol tagultam is. De erre nem volt ido igy megcsaszaroztak akkor derult ki a mellkasan, nyakan volt a zsinor. Amit uh-n ha rendesen odafigyelnek eszrevettek volna. Csak a noci azzal volt elfoglalva h hany eves vagyok. Sokkal fiatalabbnak tunok mint amennyi vagyok.25 vagyok es mai napig elkerik a szemelyimet ha olyat akarok venni. Lenyegtelen. Utana nem volt semmi gond. Voltak komplikaciok de osszessegeben nem volt rossz az ellatas. A csecsemosok irto cukik voltak, mindenben segitettek. :-). Ha van konkret kerdesed amire meg kivancsi lennel ird meg valaszolok szivesen. Te mikorra vagy kiirva?
2013. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én 2014.03.06-ra vagyok kiírva!
2013. nov. 30. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!