Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt már valaki így? Már...

Volt már valaki így? Már tiszta lükének érzem magam.

Figyelt kérdés
37 hetes km vagyok 3. babámat várom.Már vagy 3-4 hónapja nagyon sokat keményedtem,görcsöltem,ebből szigorú fekvés 2 hó,most a 36. héttől kelhettem fel,elhagytam a magnéziumot,meg elkezdtem inni a málnalevél teát(nekem másodszor nagyon bejött).2 napja voltam az első ctg-n,ahol minden ok volt, csak már mutatta a fájásokat is, kb 50-60%-osat,szülésznő mondta ha rendszereződik,akkor menjünk, mert 3. baba, lehet gyors lesz.Erre tegnap kora du elkezdtem 5 percezni,viszont kb 1 óra után ,mikor meleg zuhit vettem, elmúlott.Kis idő után újra beindult,5 percenként ment,érzésre megint olyan volt, mint az 50-60 %-os,ez ment kb 3 órán keresztül,mentem borotválkozni, meg pakolásztam a csomagom,erre megint elmúlott.A gyerekeket közben eladtuk mamázni,én meg tiszta hülyének érzem magam,hogy nem tudom eldönteni,h ez most konkrét beindulás,v mi.annyit görcsöltem az utóbbi hónapokban,h így megtéveszt a dolog?Járt már valaki így?
2013. dec. 1. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én, 4 hónapja. Szintén 3. baba, és folyton azzal riogattak, korábban jön (a 2. baba 5 héttel előbb jött). Már komoly fájásokat mutatott a ctg is. Nem így lett, a 39 héten szültem. Már iszonyatosan sokat keményedtem, 4 hetet jóslóztam végig, szinte állandóan úgy éreztem, na most, de mindig elmúlt. Végül a szülésem napján ugyanígy jártam, éjfélkor elkezdődött, elmúlt, hajnal 2-kor újra, aztán rendszereződött, hívtam a szülésznőt, és 5-kor elindultunk. A kocsiban még rendszeres volt, de a kórházban újra leállt. Végül kaptam oxyt, és 45 percre rá megszületett a kisfiam. Állítom, ha nem adják, talán meg sem született volna aznap. (Bár nekem a középső szinte fájások nélkül született, egyszer csak jött egy tolófájás, és annyi, a szülésznők és a dokik le is feküdtek, hogy na nekem nem lesz reggelig meg a babám, aztán volt nagy riadalom, mint a filmekben :)) Szóval nekem is nagyon megtévesztő volt az utolsó pár hét.
2013. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De jó h nem vagyok egyedül!!!Hát akkor várok türelemmel,mást úgyse tudok.:)Köszi a választ!!!
2013. dec. 1. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mást sajnos nem tehetsz. Én is hülyének éreztem magam, hogy kétszer már szültem, mi van, most meg nem tudom eldönteni? A gyerekek minden este úgy feküdtek le, hogy a kis csomagjuk összepakolva, lehet, hogy hajnalban mennek a mámáékhoz... Aztán minden reggel kérdezték, mi van annyi, kistesó nincs? Tényleg olyan vicces, és kicsit idegesítő is, de úgy látszik, már a pocakban is ők akarnak irányítani. Könnyű szülést, és kitartást a hátralévő napokhoz!
2013. dec. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát viccesek ezek a fiúk!Merthogy nekem is fiú lesz a 3., 2 lány után.:)

Holnap megkérdezem a dokim,lehet ha bementem volna és adnak oxit, akkor már nekem is meglenne.De bennt nem marad örökké, az tuti. :) köszi és minden jót Nektek!

2013. dec. 2. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a másodikkal volt, hogy éjjelente beindultak a fájások, de még nem volt vészes (de erős, rendszeres volt), belealudtam, reggelre elmúlt. Iszonyú idegesítő volt. Aztán felébredtem egyik reggel 8 percesekkel, elkezdtem mérni, és épp 5-7 percesek voltak, mikor a nagyobbik gyerkőc felébredt - ezurán vagy 20-25 percig egy fájás se jött... Aztán kora du. megszületett a pici :) kicsit olyan volt, mintha a stressz, hogy én aztán itt nem hagyom a nagyot egyedül, amíg szülök, leállította volna a fájásokat :)
2013. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!