Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a II. Sote...

Mi a véleményetek a II. Sote szülészetéről? Most tényleg felújítás alatt van?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék az ápolókra, szülésznő készségére.

Fogadott orvosom, és szülésznőm van.

Januárra várom az én kis hercegnőmet.



2013. dec. 2. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem múlt héten műtöttek a SOTE II nőgyógyászatán.

Hááát, ha mostanában teherbe esem, biztos nem ott fogok szülni, amilyen állapotok vannak most ott. Jövő dec-ig tart ELVILEG a felújítás, mindenhol munkások, cementpor...

Amúgy elmenne, és biztos a szülészeti részre odafigyelnek, de én maradok a Szent Imrénél, nekem az a number one, ott szültem a kislányomat.Ég és föld a kettő.

2013. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még 2012 novemberében szültem ott, akkor semmi gondom nem volt vele (akkor még nem volt felújítás), elégedett voltam. Én úgy tudtam, hogy 2014 májusában fejeződnek be a felújítások (de lehet, hogy nem). Egyébként talán a Szülészetet ez (cementpor, munkások, stb.) nem érinti, mert áthelyezték ezt a részleget a Tömő utcába (ha jól tudom), ami tök közel van a SOTE II. eredeti épületéhez. De kérdezd meg az orvosodat és szülésznődet pontos információkról.
2013. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy hete szültem tömő utcában.Fogadott orvosom és szülésznőm volt,nagyon meg voltam velük elégedve.A szülőszoba egyszerű de nekem teljesen megfelelt.Én szültem az eredeti helyen is és azt kell h mondjam,h a tömő utcai jobb.A vajudó 3 ágyas és nem 6 (ahogy eredetileg volt)és a gyerekágyas szobák is 2-3 ágyasak.Az ügyeletes orvos és szülésznő is nagyon kedves volt.Ami negatívum nekem ,h a zuhanyzó a folyosó végén van és közös,illetve a kaja pocsék.Ha valami még érdekel kérdezz nyugodtan:-)
2013. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt,h én a nővérekkel és a csecsemőősökkel is nagyon elégedett voltam,bár sok rosszat hallottam róluk
2013. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

TÉnyleg igaza lehet a 2. válaszolónak, mert állandóan a Tömő utcába futkostak az orvosok. Akkor ezek szerint azért, mert odahelyezték a szülészetet.

Kérdezd meg az orvosodat, nézd meg a szülészetet a szülésznőddel!Lehet, hogy ott minden oké.

2013. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!