Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elment a nyákdugó akkor...

Ha elment a nyákdugó akkor mikorra számíthatok rá hogy beindul a szülés?

Figyelt kérdés
35 hetes és 2 napos kismama vagyok, és tegnap este elment a nyákdugó. A belső méhszáj majdnem 2 ujjnyira nyitva van. Voltak 15 perces fájásaim de elmúltak. Mikorra várható a szülés vajon? Az orvos aki megvizsgált annyit mondott vagy még ma este vagy egy hét múlva találkozunk.
2008. júl. 12. 21:03
 1/9 anonim válasza:
100%

A 36 het vegen ment el a nyakdugom, es kb. 24 ora mulva a magzatviz is; lehet 24 ora mulva indul be a szules, lehet par nap is de hallottam mar 3 hetet is

8 hetes kisfiu mamaja

2008. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosod jól mondta! Ez kiszámithatatlan. Én 41 és fél hétre szültem úgy, hogy be kellett inditani, pedig a 40. héten elment a nyákdugom!
2008. júl. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem elment a nyákdugó 40 hetessen,és 5 napjára szülést kellett indítanni.Ez mindenkinél változó.
2008. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem delelott ment el a nyakdugom es aznap ejjel kellett bemenni a korhazba. Fajasaim mar elotte ket hettel is voltak, de "csak" par oraig tartottak.. nem erosodtek es nem lettek rendszeresebbek se!
2008. júl. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 napja ment el a nyákdugó és még semmi. 40 hetes vagyok. Teljesen változó. Mind három méhszájam nyitott. De semmi fájásom nincs kedden fekszek be és egy hét után inditják. De az is lehet , hogy neked csak 1-2 nap. Sok sikert és jó egészséget nektek!
2008. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy már nem is aktuális a kérdés :-), de azért megírom a válaszomat, mert nekem még több idő telt el a nyákdugó távozása és a szülés között, mint az előttem szólóknak. Az első babával 35 hetesen elment a nyákdugó, mindenki azt mondta, 1-2 napon belül szülni fogok, ehhez képest még 4 hétig bent maradt a baby. A nyákdugó távozása azt jelenti, hogy nyílik a méhszáj, de azt nem lehet tudni, mikor lesz belőle szülés: egy óra, egy nap, egy hét vagy egy hónap múlva... Bár, ha már két ujjnyi a méhszáj, nem lehet sok hátra!

Könnyű szülést és jó babázást kíván egy 3. gyerekét váró 31 hetes kismama

2008. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a váalszokat! Még mindig nincs semmi jele hogy jönne a baba. Bár jó lenne ha még bent maradna pár hétig! Mindenkinek szép napot kívánok!
2008. júl. 13. 10:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én 1 hétre rá szültem.
2008. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mar nem aktuális, de,hátha valaki olvassa: nekem elment 1 nagy darabban, aztán pár napig még jott ki egy kis zselés anyag, 9 napra rá megszültem.
2014. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!