Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jelenthet ez valamit? Nem sok...

Jelenthet ez valamit? Nem sok van már a szülésig? 32 hetes kismama.

Figyelt kérdés

Ma kétszer hírtelen és elég erősen beszúrt a hasam alja, de pár másodperc alatt elmúlt az egész. Délután óta pedig a hasam felső részében kezdődik egy nagyon érdekes szúrós, görcsös fájdalom, ami lesugárzik a hasam két oldalába és a derekam is fájdogál néha néha.

A fenekem jobb felében pedig néha olyan erős szúró, feszítő fájdalom jelentkezik, hogy nem tudom mozgatni a jobb lábam, leülni, vagy ép felállni sem bírok. Mi ez? Minden egy nap alatt...előtte csak enyhe alhasi görcseim voltak, de a dokim szerint azzal nem volt baj. Most mit tegyek?



2013. dec. 12. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Magnéziumot nem javasolt a dokid? Nem kell azonnal kétségbe esni, de ha úgy érzed, hogy nagyon fáj és baj van akkor inkább menjetek be az ügyeletre. Én 30 hetesen éreztem erős hasi fájdalmat ami egyre erősebb lett, bementünk és semmi de semmi baj nem volt, és el is múltak a hasi panaszaim amint látott egy doki és megnyugtatott. (Inkább csak az idegességtől lettek erősebbek.)
2013. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy a szülési fájásokról egyértelműen fogod majd tudni, hogy IGEN ezek most fájások. Tehát most nem hiszem, hogy fájásaid vannak, inkább rossz helyen fekszik a baba, vagy tágulsz kicsit. De ettől még nem árt ha lát egy doki.
2013. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nincsen. Nekem is voltak hasonlóak, 30. héttől minden bajom volt. Néha belenyilallt a hasamba itt-ott, akkor szerintem úgy fekszik a baba, hogy nyom, vagy megrúg egy ideget. Csípőfájdalom is volt nekem, azt főleg hidegfrontokkor figyeltem meg, alig bírtam menni, szerintem csúszik szét felé a csípő.

Mindennek ellenére 39+6 héten szültem. És 32. héttől már táppénzen voltam, mert annyira fájt a derekam, hogy nem bírtam üldögélni egész nap, még órákat sem...

2013. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a 29. héttől kezdődően, valószínűleg a feje nyom valamit, ha befordult már a picid. Ahogy az első is írta egy picit több magnézium kellene. Az orvos tanácsára a görcsök alatt pezsgőtablettában iszom, sokkal hamarabb hat, mint a sima a tabletta.
2013. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!