Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor a baba befordul a...

Amikor a baba befordul a szülőcsatorna felé, az jár bármiféle fájdalommal? Görcsökkel, szúró fájdalommal a has alsó részében? 32 hetes kismama.

Figyelt kérdés
Csak azért teszem fel a kérdésem, mert többen is azt állították, hogy azért vannak esténként görcseim és alhasi fájdalmaim, mert a babám kezd befordulni a szülőcsatorna felé. Nem igazán tudom elhinni, hogy ez lenne a valódi oka. Holnap megyek 32 hetes UH vizsgálatra, ott úgy is kiderül az igazság, de azért kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről az állításról.

2013. dec. 17. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
igen ez járhat ilyennel. A véfe felé azért szinte midnen kimamának tényleg terhes lesz a dolog, sok kellemetlenség tud lenni. ami persze megéri de kellemetlen tud lenni.
2013. dec. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán görcsölhetsz ettől!

Az én lányom a 30. héten fordult be, konkrétan azt hittem, hogy elkezdődött a szülés. Pont azon a héten voltunk megnézni a szülőszobát, beszélgettünk a szülésznővel. Elmondta, hogy ha rendszeres fájásaim vannak, akkor mit csináljak. Mivel rendszeresen görcsölt a hasam, nem kicsit ijedtem meg. Végül elmentem orvoshoz (pont így volt időpontom, mint neked) aki azt mondta, hogy befordult és nyom a feje lent. Ha csak esténként érzed, igyál meg 2-300 mg magnéziumot pezsgőtablettában - azért így, mert sokkal gyorsabban feloldódik.

2013. dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
stresz okozza,de inkább baba befordulása szülő pozban váltja ki nálad.
2013. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!