Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostani időjárás és frontok...

Mostani időjárás és frontok miatt, télleg sokan fognak szülni a kórházakba?

Figyelt kérdés
frontok,teliholdkor tele van télleg , a szülészet?

2013. dec. 6. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Igen.Olyan szó nincs,hogy:télleg!Tényleg-olyan van.
2013. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A telihold állítólag (szülésznő szerint) nem igazán van hatással, a frontok annál inkább. Én tulajdonképpen nem bánnám ha beindulna:-)

39hkm

2013. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Anya.mano333 válasza:

Én március közepén szültem, mikor jött az a nagy front hóval, hideggel...

Szerencsére még az elsők között értem be és szültem meg a kislányom...annyian jöttek utána, hogy màr más osztályokon kellett elhelyezni a kismamákat, mert nem volt elég hely. A napi àtlag 5-6 szülés helyett 20-25 is lezajlott egy nap...

Káosz volt...:-)

2013. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

dec.17-től van telihold, én szerintem beindítja, nálam is ez volt, teliholdkor indult meg a szülés. (május 22-23-án) amúgy dugig volt a szülészet, minden szobát és minden ágyat elfoglaltak, sőt, a folyóson álltak még ágyak, amiket a szellősebb szobába betoltak. beszélgettem a nővérkékkel, azt mondták, brutál volt az elmúlt 2 napjuk!

van is erről pár írás a neten.

végül is érthető, a hold ciklusa is pont annyi, mint a nőké, ráadásul a Hold vonzást gyakorol minden folyadékra, az emberire is (mármint a nedvekre, a szövetekben lévő vízre, stb)

2013. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!