Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni aranyérproblémára...

Szülés utáni aranyérproblémára valami hatékony megoldás? Házipatika?

Figyelt kérdés

Két héttel vagyok szülés után és azt reméletem, hogy felszivódik magától... de most elkezdett kicsit fájni is. Szivesen megelőzném a "bajt".

Előre is köszönöm a segitő válaszokat!


2013. dec. 18. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Sperti kúp és kenőcs.
2013. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gasztroenterológiára menj el,ha meg tudnak mentei kenőccsel kúppal megmentenek.engem nem tudtak és amíg szoptattam nem műtöttek meg,addig fájdogált:(
2013. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon durván kijött az első és a harmadik szülésnél is. Én egyidejűleg használtam Reparon kúpot és kenőcsöt is. Nagyonsokat segített. Nem kellett műteni.

Remélem tudtam segíteni.

2013. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Más készítményeket is ajánlottak nekem. Próbáltam is. De szinte semmit nem segítettek. Csak a Reparon.
2013. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is a reparon vàlt be. azt hittem makacsabb lesz,de 1-2 hêt ês nyima sem volt.
2013. dec. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Intimtorna is segíthet.
2013. dec. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a második szülés után nagyon kijött, nagyon fájt. Az segített elég gyorsan, hogy nagyon sok rostanyagot ettem, és reparont használtam mellette. Teljesen elmúlt.
2013. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kamillás ülőfürdő

Nagyon jó....persze ..tudom..ülni nemtudtam én se rendesen..inkább amolyan féloldalasan ültem a kádban

3 filterből ,4-5 l vízzel megfőztem...a kádban addig engedd a vizet amíg ellepné a feneked..ha kész a tea..öntsd bele..minnél tovább,de legalább 10 percig maradj benne

Ha nincs kád,akkor egy lavór is elég

Ezután reparon kenőcs és fekvés..

ÉN mindig este csináltam,amikor már nemkelett mászkálni.Apa felkelt a gyerekhez ha gond volt

2013. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!