Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valami megoldás ami...

Van valami megoldás ami gyorsan hat?

Figyelt kérdés
Szülés utáni arany erem van, de már nagyon rég óta. Mikor mentem a 6 hetes kontrolra a körül jött elő. Akkor még nem volt ennyire durva. Most már lassan 4 hónapos a babám. Szóval elég sok idő telt el. Nagyon fáj a nagy vécézés és a puki is. Nagyon szokott vérezni. Nem nagyon szoktam kezelni. Néha bekenem mastu kenőcsel. Tudnátok valami gyors és nem idő igényes megoldást?
2012. máj. 2. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sebészet.
2012. máj. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha annyira nagyon vérzik, akkor a krémek már nem segítenek, mert nagyon előrehaladott állapotban van. Menj el proktológushoz és elönti, hogy mi a teendő (műtét,gyűrűzés...) ! Ami kicsit segít, az az hogy wc után mindenképp tusolj le és próbálj pihenni amíg visszahúzódik. Esetleg kamillás fürdő. De ezek csak átmeneti segítségek és a baba mellett nem könnyű pihenni,tudom. DOKI! Sajnálom és jobbulást!
2012. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vécézés után mindig megyek lefeküdni mert nem tudok semmit csinálni. Aztán van hogy elmúlik a fájdalom de van hogy másnap estére.
2012. máj. 3. 00:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Ami nekem viszonylag gyorsan elmulasztotta az volt, hogy vettem Rwparon kremet es kupot is. kremmel kb. napi 5* kentem, ,kupot reggel es este tettem fel ugy, hogy sudokremmel jol bekentem elotte. Amig csak kivulrol kremeztem, meg sem mozdult. A kup kellett nagyon. De emellett vissza is kell nyomkodni az aranyeret. Iszonyatosan faj, de ez a modszer nekem 2 nap alatt jelentos javulast es kb. 10 nap alatt teljes gyogyulast hozott.

Nekem szules kozbej jott ki borzalmasan, a doki is monda, hogy nagy, kb kisebb dionyi csomo. Volt olyan, hogy szo szerint fetrengtem az agyon, bogtem, a ferjem meg hivta a nogyogyaszom, hogy mit csinaljunk. O meg javasolta a jegelest is, ami az odemat leviszi. Nekem ezerszer jobban fajt, mint a gatseb, a lepcson csak nagy kinok aran tudtam kozlekedni, inkabb fekudtem. Igy visszagondolva is hihetetlen, de tenyleg napok alatt elmult a kupozastol.

En is ugy voltam vele, hogy ha nagyon nem javul, akkor megyek proktologushozm de szerencsere nem kellett.

2012. máj. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Reparon, bocs az elirasert.
2012. máj. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el a sebészetre,nehogy komoly bajod legyen tőle,Mivel olyan helyen található,kérd magad női orvoshoz.Már én is voltam így,de más jellegű panasszal.
2012. máj. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én voltam műtetni is, így a javaslatom:

Detralex kapszula, vény nélkül kapható. 30 darabos 3000 Ft körül, a 60 db-os 5000 Ft körül. Szoptatás alatt is használható. Az első 4 napon keresztül napi 6 tabletta (2x3 tabletta), majd további 3 napon keresztül napi 4 tabletta (2x2 tabletta), étkezés közben bevéve. Nekem is vérzett és már felkelni se tudtam. Ez elmulasztotta és műtét sem kellett. Ha ez nem segít, akkor menni kell dokihoz. Ha ezt tudom az első szülésem után, akkor nem kellett volna megműteni. A másodiknál, már csak a kapszulát szedtem és helyrehozta. Kb. a 4. naptól már sokkal jobb lesz. Gyors gyógyulást!

2012. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Amit fontos elmondanom és a proktológusom mondta, hogy nem szabad visszanyomkodni. A visszanyomkodástól alakulhatnak ki rögök az aranyérben és akkor mindenképpen műteni kell. Van külső és belső aranyér. A detralex mindkettőn segít.
2012. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
11:22 Azt olvastam hogy szoptatás alatt nem lehet szedni.
2012. máj. 6. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!