Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák Ti vásároltok pelust...

Kismamák Ti vásároltok pelust a gyerkőc megszületése előtt?

Figyelt kérdés
Mi jó előre gondoskodtunk és hát jó sok, kb. 150 db. megmaradt:(Arra lennék kiváncsi,h más is járt-e így?
2009. nov. 26. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én anno csak egy csomaggal vettem. De az mind elfogyott.

2009. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kismamacsomagban volt egy pár darabos Libero termékminta újszülött méretben, ezért én azt vittem be a kórházba, és amikor Apa jött be a picúr megszületése után, ő még hozott plusz pelust. De akkor már tudtuk, mekkora a lurkó.


Különben nem vásároltam előre pelust, ruhát sem sokat, csak néhány rugit meg bodyt, és pelust azóta is csak maximum 2 jumbo-packot veszek egyszerre.

2009. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi veszünk, 3-6 kg méretűt elsőnek.
2009. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én is csak 1csomag 3-6kg DM babyloves pelust vettem.abból vittem be egy pár darabot
2009. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én bevásároltam belőle kb 9 csamaggal.Nekem is maradt meg 2 csomaggal de eladtam a teszveszen.
2009. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van már itthon legalább 10 csomaggal különböző méretekben.
2009. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

csak 1 csomaggal, amit a kh-ba vinni kellett.

Abból indultunk ki, hogy nem tudhatjuk előre a pontos méretet, meg hogy mennyi fog fogyni - és igazunk is lett, ráadásul sokaktól kaptunk is, úgyhogy 1-2 méretből venni sem kellett.

3as méretből maradt meg nekünk is, mert többfélét kipróbáltam és ami nem jött be, azt elajándékoztam.

2009. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomag volt bekészítve amikro indultunk a kórházba, eg yolan amit gondoltunk hoyg méretben jó lesz. Aztán mikor már tudtuk hoyg mekkora a baba akkor jött a többi pelus.
2009. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nálunk az is nehezítette a helyzetet,hogy a babám kis súllyal született,akkor még gyorsan bevásároltunk a miniből,csak arra nem számítotunk,hogy a hercegnőm 2 hónapos korára megduplázza a születési súlyát:)

Köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 26. 22:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
3 csomaggal vettünk, 2-eset rögtön, mert mondta az orvos, hogy nagy lesz. Most még többet fogok venni a másodiknak, mert nem akarok hetente boltba menni pelusért. Az elején nagyon sok fogyott, mert minden pelusban volt kaki. Egy 5-6 csomaggal fogok venni. Azért ennyit még nem nő ki. Szerintem kb 10-et érdemes, utána már lehet, hogy nem.
2009. nov. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!