Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második szülésetek könnyebb...

A második szülésetek könnyebb volt mint az első? Mik a tapasztalataitok, élményeitek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
nagyon örülök a második babának, csak kicsit félek a szüléstől. nem volt vészesen hosszú az első se. 5 óra volt az első kis fájásoktól(amik még nem is fájnak) kezdve a kitolás végéig.de azért félelmetes fájások voltak...elég friss bennem még az emlék. másfél évvel ezelőtt született a kisfiam
2013. dec. 30. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én háromszor szültem. Úgy emlékszem, hogy nem fájt kevésbé a második meg a harmadik. Inkább az a tapasztalatom, hogy minél gyorsabban megy a szülés (meg a tágulás), annál jobban fáj. Lehet, hogy Neked is azért fájt annyira az első, mert nagyon gyorsan történt.
2013. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt reméltem, könnyebb lesz, de egyáltalán nem. De az igazsághoz tartozik, hogy több, mint egy évtized volt a kettő között.
2013. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia a lányomat 2011 ben születem 29 óra kemény vajjúdás edával szültem és a kitolás majdnem 3 óra volt szakadtam repedtem vágtak utána méhszáj plasztika és nagyműtét szóval szörnyű volt most 2013.12.10. én született a fiam 3.5 óra alatt majdnem gátvédelemmel ha kicsit korábban érünk be akkor sikerül a gátvédelem a szülésznő azt mondta hogy ha időbe elkezdi masszírozni a gátat akkor sikerül így 3 öltésem lett kívül és 2 felszívódó belül, de már nem is érzem hogy szültem a vérzést leszámítva már semmi bajom :)
2013. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!