Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Forgács intézetben az első...

A Forgács intézetben az első konzultácíó után mennyi idő múlva kezdik el a lombikot? Nektek mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Nekem augusztusban végigvizsgálták a ciklusom,amit kellett rendberaktak.Velem most minden ok.Férjemnek van 2 spermavizsgálati eredméye,ami nagyon rossz.Megy herebiopsziára,reméljük találnak spermiumot.2 hét múlva műtik.Mire számítsuk ez után mennyi idő múlva érhetünk el kb a lombikig?
2012. szept. 25. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Rajta vagytok már a várólistán? Ha igen, akkor meg fogják mondani, hogy kb. mikorra kerültök sorra. Azt tudják, hogy havonta kb. hány lombikot csinálnak meg (erre van a TB kvóta, olyan havi 30-ra emlékszem, de lehet, hogy ez változott). Amikor mi elkezdtük, kb. 3 éve, olyan 5-6 hónapos várólísta volt, mostanában azt hallottam, még több lett, valaki 8-9 hónapot írt egy fórumon. Viszont mindig van, aki visszalép, vagy közben spontán terhes lesz.

Ha nem akartok várni, és kifizetitek önköltségesen, akkor nincs várakozás és már a következő hónapban kezdhettek.

2012. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,h írtál.Még csak most megyünk az első consira.Gondolom most kerülünk majd fel.De olyan sok a 8-9 hónap:(( Azt hittem idén lehet valami.
2012. szept. 25. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!