Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában a...

Szült valaki mostanában a Margit kórházban? Tapasztalatok? Lehet saját hálóingben lenni? Babát saját ruhába lehet öltöztetni? Ilyenek erdekelnének

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Márciusban szültem ott, lehet saját hálóingben lenni, sőt nem is adnak bentit. :) babát ottani ruhába öltöztetik, de jobban örülnek, ha viszel neki is és amikor betolod fürdetni be kell rakni a kosarába és akkor azt adják rá fürdés után. Ha van még kérdéses szívesen válaszolok, még azért friss az élmény. :)
2014. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Augugusztusban szultem ott. Mindent vigyel szegeny az eklezsia. Most keszulok vinni kinott cuccot, annyira kikoptak a benti rucik. Ja es jobb mint negy eve volt a csapat:-)
2014. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Júliusban szültem ott,vittem a babának is ruhát,meg persze magamnak is hálóinget a szülőszobára is saját kell meg a gyermekágyra is.Babának kell még pelus,popsitörlő,popsikrém,ruhapelus,ruhák,kistakaró,2 db cumisüveg.Kb ennyi jutott eszembe hirtelen.
2014. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én novemberben szültem, igaz császár volt, de saját hálóingben lehet szülni. Babát is lehet saját ruciba, de a pólyába gyorsabban át lehet pelusozni.

Különben nekem csak pozitív tapasztalataim vannak, szülésznőkkel és a csecsemősökkel is.

2014. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!