Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amit én a szüléskor bediktálok...

Amit én a szüléskor bediktálok név, azt az apa felülbírálhatja az anyakönyvezetőnél, amikor megy intézni a Baba papírjait?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 15:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A kórházban bemennek hozzád, te bediktálod az adatokat és azt elintézik helyetted, nem az apuka intézi. Postán érkezik az értesítés, hogy elkészült az anyakönyvi kivonat és lehet érte menni. Ne aggódj és ne foglalkozz az ítélkezőkkel.
2009. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
bocsi az offért de most már kíváncsi vagyok a névre
2009. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Az előző gyerkőcnél nálunk úgy volt(apasági nyilatkozat volt vele is,mert élettársak voltunk)h ő a saját példányával bement az anyakönyvezetőhöz és hozta be a kislányunk papírjait a kórházba(lakcímkártya,születési anyakönyvikivonat)Ezért "aggódok" ennyire,mert mivel az apasági nyilatkozatból,most is van neála egy példány,mképp ő fogja intézni ezeket a papírokat!Meg amúgy is "rásóznám" ezt a részét,ne már nekem kelljen a kórházból hazajövet bemennem,főleg,h fix császár lesz,meg itthon vár majd a 20 hónapos leányzó!!!Amúgy Ákos az apa,ez lett vna a Pici neve is,de nekem a Krisztián tetszik,így ez lesz!
2009. dec. 1. 21:13
 24/26 A kérdező kommentje:

19:05-ös!

Oké semmi gond:)Én is beletörődtem,h egyedül kell felnevelnem a közös gyerekeinket,mert neki kellett egy "olyan" nő,mint sem egy család...pedig első kislány,második fiú...sztem mden ember így szeretné!:)

2009. dec. 1. 21:15
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha előre megbeszéled a gyermek nevét a szülésznőddel, dokiddal. Ha felhívod rá a figyelmüket, hogy milyen "problémák" adódhatnak, biztos a Te döntésedet veszik alapul. Könnyű szülést és sok kitartást kívánok. A sok rosszindulatú megjegyzéssel ne is foglalkozz!
2009. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem változtathat a néven, az anyakönyvi hivatalba már tényként érkeznek a baba adatai a kórházból, nem fogják megkérdezni az intézkedőt hogy nem e gondolta meg magát valaki a családból! Ne aggódj, a hivatalnok nem enged majd "hülyét" csinálni magából egy hőbörgő "apuka" miatt, nem fogja újra kezdeni a papírmunkát!
2009. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!