Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet lefoglalni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet lefoglalni egy évvel előtte egy éttermet, zenekart, ha hivatalos időpontot az anyakönyvezetőnél csak max. Fél évvel előtte kapsz?

Figyelt kérdés

Annyira sok helyen olvasom, hogy már egy évvel előtte le kell, stb. stb. Nekem jövő májusban lesz, az étterem megvan de lefoglalni nem tudom, mert nincs konkrét dátum mivel nem tudunk időpontért menni még csak decemberben.


A zenekar, vőfély meg mind azt mondja hát nagyon tág fogalom a május, mondjunk konkrét időpontot...én már nem értem az egészet :(((


2011. júl. 7. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Unokatesómék 1-2-3 héttel az esküvő előtt foglaltak le MINDENT. Szuper esküvőjük volt, színvonalas, elegáns, mégis bulizós.
2011. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, pontosan úgy volt, hogy a kastélyt 2 hónappal előtte, ott volt ugye az étterem is, a zenekart 1-2 héttel előtte találták, anyakönyvvezetőt is 3-4 héttel előtte intézték el.
2011. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát ez az, én is hallottam ilyenről, de a barátnőm is egy évvel foglalta le, ezt olvasom mindenhol, nem értem hogy lehet kivitelezni, persze én meg jól ráparázok, hogy elmegyek az időpontomért és akkorra már nem lesz szabad az étterem :(
2011. júl. 7. 14:10
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nekik összejött, és Bp. mellett, népszerű helyen, akkor nem hiszem, hogy ne lenne elég neked is decemberben lefoglalni. Vagy, ha még sincs már hely ott, akkor keresel esetleg másikat. Vagy, bár nem tudom ,ezt lehet-e, megkérdezed decemberben az éttermet, hogy melyik májusi hétvége szabad, és akkorra kérsz időpontot az esküvőre az anyakönyvvezetőnél, vagy akinél kell. még csak július van, ne parázz rá:-) Zenekarból annyi, mint a tenger pl. Merre keresgélsz/házasodsz, Bp.?
2011. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Bp. 17. kerben nagyon jó áront találtunk egy vendéglőt, én le akartam foglalózni, de az étterem beszélt le róla, mert mivan ha nem kapok hivatalosan időpontot.


Zenekar: esküvői dj.-nk lesz, kettővel is találkozunk a jövő héten szerencsére mindketten megértőek, tök jól állnak hozzá, mondták, hogy addig amíg nem biztos az időpont addig tartják a májust és nem foglalnak azokra a szombatokra.


Meg pl. ennél az étteremnél már egy szombat foglalt, mert akik 'csókosak' (rokon, barát stb.) az anyakönyvezetőnél, azok kapnak időpontot... szóval már csak három szombatunk maradt :)

2011. júl. 7. 14:25
 6/16 anonim ***** válasza:
én megvárnám a decembert akkor, és utána foglalnék, szerintem fogsz találni mindent, max. másik éttermet, ugyanúgy jó áron, több is van, ez biztos, mást nem tudsz tenni, és ne idegeskedj, az esküvők mindig jól sikerülnek, valahogy addigra helyre rázódnak a dolgok:-)
2011. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ezzel én is gondban vagyok. Nekünk júniusban lesz, és én is már most szeretném lefoglalni az időpontot is, de nem tudom, hogy lehet -e.
2011. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
sajnos nem :( ez a baj....és ezt nem értem...meg is beszéltük a párommal, hogy amint lehet már ott fogunk ülni hajnalban az anyakönyvvezetőnél hogy elsők legyünk :D
2011. júl. 7. 15:15
 9/16 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok. és vajon akkor sem, ha kis faluban lesz? én azt hallottam, hogy ahol rugalmasabbak, ott esetleg beírják ceruzával....
2011. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
passz, egy próbát esetleg megér...
2011. júl. 7. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!