Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy írok alá az anyakönyvezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írok alá az anyakönyvezetönél?

Figyelt kérdés

Melyik nevemet kell majd írnom amikor kimondom az igent?

Most Kovács Juli vagyok és Szabó Juli leszek a házaságkötés után. Teljesen felveszem a férjem nevét. De amikor alá kell írnunk, melyiket írom.

Habár az anyakönyvezetö tuti mondja majd ott, de kiváncsi vagyok?

Mert a hivatalos papirokon még hónapokig a régi nevem marad, majd csak tavasszal tudom át irattatni. (megkérdeztem, nem gond)


2011. nov. 7. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A férjed által felvett neved fogod aláírni. Tehát: Szabó Juli leszel.
2011. nov. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az új nevedet kell aláírni, de úgyis mondja az anyakönyvvezető, nehogy izgalmadban mást akarjál odaírni.
2011. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösszi mindegyötöknek.


Minap tortát rendeltem. Mivel az én lánykori nevem nagyon bonyolult, így mióta kislányunk megszületett mindig a párom nevét használom nem hivatalosan. Föleg rendeléseknél. Aztán a cukrászdába be kellett jelentkezni idöpontra, és egyedül mentem, és minden felírt a rendelöre a csaj, mikor alá kellett írnom és ugye hivatalos lánykorimat írtam. és akkor döbbentem rá, hogy lassan mást kell írnom. és akkor jött hogy mit is kell az anyakönyvezetönél.

2011. nov. 7. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!