Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Termeszetes szules elott...

Termeszetes szules elott milyen elojelek vannak?

Figyelt kérdés

Akinek hasmenese volt a szules elott, annak hany napig tartott? Normalis, hogy 3.napja surubben megyek mosdoba es hig a vegtermek?


Minden nap faj a derekam, de tompan. Foleg akkor erzem, ha fekszem. A combcaontom is fajni szokott, de nem mindig.


Mi van akkor, ha a valodi fajasokat nem erzem meg? Vagyis nem tudom eldonteni, hogy most mi a helyzet?

Oke, hogy korhazba kell lenni, de megis mit kene ereznem?


Valoban menstruacio gorcsre hasonlito fajasokkal kezdodik?

En azt sem ereztem meg soha. Nem volt sosem fajdalmam, ha megjott, se kozben.


2014. jan. 10. 05:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is vagy 1 hete ilyen tüneteim vannak..De ebből szerintem nem nagyon lehet következtetni..(nekem jóslóim is vannak mellette,amik olyanok,mint a menstruációs fájdalom)

Én azt mondanám,h rendszeresség,és erősődő fájdalom.

Én az első terhességemnél pl. órákon át éreztem rendszeres fájásokat,és még így is kicsit korán mentem be.Szóval szerintem megnyugodhatsz,észre fogod venni.

Könnyű szülést neked

2014. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem a hasmenés,hát,combfajdalom,az nem a szülés előjele. Nekem nem voltak josjófájások,konkrétan azt éreztem ez a baba sose fog kijönni,a nyákdugóm se ment el,írják szülés előtt 2-3 nappal elmehet.2 választás van,vagy elfolyik a magzatvized,azt nem kevered össze semmivel,ha meg a fájások kezdődnek,na azt se fogod más fájással összekeverni,ugyanis fájásokkor tágulnak a csontjaid,és ha mondjuk egymás után 10 p elteltével ugyanazt a fájást érzed,az az lesz!:)
2014. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!