Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barnázás, pecsételés már 6....

Barnázás, pecsételés már 6. DPO-n? Mi lehet a baj? Volt valakinek hasonló problémája, mi lett a megoldás?

Figyelt kérdés

8.ik sikertelen hónapunk, 3.és 21.napi hormonok rendben, 21.ik napi progeszteron szint bőven elég magas. Orvos szerint szervi gond nincsen (nincs PCOS, ovuláció igazolható, stb. Párommal is minden ok.

Viszont ahogy múlik az idő, minden ciklusban egyre korábban kezdek el barnázni menses előtt, előző hónapban 10.DPO-n, majd ebben a hónapban már 6-7.DPO-n...ráadásul a hőm még felfelé tart.

Nem értem mi lehet, orvos szerint ezt progeszteronhiány okozhatja, ami viszont nálam kellően magas, ezért nem tudja mi lehet. Én viszont tartok tőle hogy emiatt nem esek teherbe... :(


Előző havi görbém:

[link]

És ez a mostani:

[link]


2013. dec. 4. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam, most lombikkal visszakaptam két embriót, remélem sikerül :) Nekem is jók voltak az értékek, és mégis napokig pecsételtem.
2013. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!