Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Furcsa kerdes, de: 37hetesen...

Furcsa kerdes, de: 37hetesen normalisak a kovetkezok?

Figyelt kérdés

2-3 napja fajdogal a derrkam, folyamatos a hasmenes jellegu szeklet.

Combcsontom is fajdogal, neha benyilal. Gorcsoket is erzek, kb. 30perc-1orankent. Mondhatni 2 napja allando a mens.szeru gorcsok/nyilalasok. De 30perc alatti meg nem volt egyszer sem.

Iszonyatos szem.csont fajdalom es reggelente hanyinger is tarsul.

Mai nap bevizesedett a labam, eddig meg elsonek.


2014. jan. 13. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen normális dolgok 37 hetesen, tudod, 1-2 hét plusz, mínusz belefér. A tested készül a szülésre, szerintem jóslófájásaid vannak. Figyeld nem-e távozik esetleg a nyákdugó! Szerintem nem kell 3 hetet várj. Nekem az első gyerekem 5 nappal született előbb, mint a kiírt időpont, a 2-dik pedig 8 nappal:)
2014. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Masodik gyerkoc lesz. Az elso csaszaros volt es semmi tunetem nem volt vele anno.

Igy fogalmam sincs, mit kell erezni.

2014. jan. 13. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
38.hetes vagyok,nekem is 2.gyerkőc,első szintén császáros. Hasonló dolgokat produkálok,mint te (hasmenést leszámítva)-doki szerint szimpla jóslófájásaim vannak,mert a méhszájam még teljesen zárt. Azt viszont észrevettem,ha sikerül egy kicsit többet pihennem,akkor nem is nagyon görcsölök. Ha talpon vagyok egész nap,akkor szinte egybefüggőek a görcsök... Mennyit híztál eddig? Én 13nál tartok és még nem vizesedek szinte semennyire...
2014. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

37 hetesen nekem is ugyanaz a tapasztalatom, mint a 3. válaszolónak. Ha tudok napközben pihenni, akkor nincs görcs és nem vizesedem, ha nem tudok lepihenni, akkor van mindkettő :(

Mitől van hasmenésed? Esetleg szedsz még magnéziumot? Nekem attól volt. A fájások szerintem is jóslók, a szeméremcsont fájdalom tipikus jele, hogy készül a szülésre.

2014. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!