Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a babám januárban születik,...

Ha a babám januárban születik, mennyi és milyen ruhácskákat vigyek be neki a kórházba, ha ott nem adnak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Napi 2-3 body-t és rugit elég,az újszülötteknél mindíg nagyon meleg van,
2009. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem adnak?

Nálunk adtak de egész nap 1 rugiban és 1 rövidujjú bodyban volt. Nem őket öltöztetgetni. Amúgy is egesz nap csak alszanak. 1x volt olyan, hogy kifolyt a kaki a pelusból, akkor átöltöztették.

2009. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, azt akartam írni, hogy nem kell őket öltöztetgetni.
2009. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
még nem biztos, hogy nem adnak, csak gondolkozgatok
2009. dec. 1. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk adtak, sőt nem is lehetett másban a baba, csak abban, amit ők adtak rá, bár kiakadtam attól a ruhától. Még én sem lehettem a saját hálóingemben, azt is ők adták. Kérdezz rá a védőnőnél, vagy a dokinál, hogy ott mi a szokás.
2009. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok a napi 2-3 body! Én összesen vittem 4 bodyt és 4 rugit ez pont elég volt a 4 napra. Ilyen kis ruhákból amúgy is felesleges sokat vásárolni. Az én fiam 55 cm-rel született, 1 hét mulva mind a 4 rugi és body kicsi volt már rá.
2009. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk kellett a 2-3 body,mert az én babám alapból bukott, de ha te jobban tudod....
2009. dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk adtak (volna), de annyira nagy volt a fiam (60 cm), hogy nem mentek rá a kórházi rugik... Csak a gond volt azzal, hogy ne keveredjen a közös holmik közé. Egyébként télre hosszú ujjú bodyt, rugit kell adni rá (otthon is, kórházban is), és érdemes mindenképp vinni saját sapkát, karmolás elleni kesztyűt, egy kardigánt vagy pulóvert, mert a szoba és a folyosó nem egyforma hőmérsékletű. Amit viszel, abba írd bele a nevedet. Egy napra általában 2-3váltás ruha kell, van, hogy elég az 1 is, de bukhat, kipisilhet, kikakilhat, nekem a másik csordogáló mellemtől ázott át többször szopi alatt. Ha viszel ruhákat, egy babaplédet is vigyél és néhány frissen vasalt textilpelust a bukás miatt a feje alá.
2009. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi szépen a válaszokat
2009. dec. 2. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!