Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha orvost fogadtam a szüléshez...

Ha orvost fogadtam a szüléshez, akkor a szülésznőnek is kell adnom valamennyit? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A szülésznőnek is szokás adni, 5-10 e körüli összeget
2009. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én fogadtam orvost, de szülésznőt nem. Viszont nagyon rendes volt, így kapott 10e-t. Szerintem szülés után döntsd el, hogy mennyit érdemel.

Minden jót!

2009. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Minimum 10.000.-et.
2009. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
19:20-as! Miért írod, hogy MINIMUM? És akinek nincs pénze?
2009. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 2x szültem fogadott orvosom volt neki adtam, de a szülésznőnek nem, nem kötelező nincs olyan hogy minimum!
2009. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szia.nekem fogadott dokim van.a volt mávban fogok szülni és ott nem lehet szülésznőt fogadni.de az én dokim mondta anno h mennyi nála a szülés és hozzátette h a szülésznő "díja"is benne van.még az a szerencse ha nem lenne lehet nálunk nem kapna igy is örülünk ha a szülést ki tudjuk fizetni ami lesz 100 e FT.:(sztem kérdez rá mert van olyan doki akinek meg van a saját kedvenc szülésznője és lehet add neki csak neked nem mondja.28 h km
2009. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem adtam külön.Pàrom hozott neki egy csokor viràgot.Ugy tünt,örült neki.Az a minimum nekem is bàntotta a szemem.Akkor mennyi a maximum?Nekem nincs ilyesmire pénzem.Akkor màr nem szülhetnék?
2009. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia,nem kell adnod,de azért illik.Nálunk szinte az egész szülést a szülésznő vezette le,szívem szerint neki többet adtam volna,mint az orvosnak.Nagyon meg voltunk elégedve vele.Mi 15 ezer forintot adtunk neki végül,10-et akartunk,de a doki pénzéből lefaragtunk még ötezret.
2009. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért illik, miért kell, miért minimum!!!

Ha megteheted akkor adj, de nem kell és nem illik és nincs minimum!!!

Inkább költsd a babára elég kiadása van ilyenkor a szülőknek főleg első babánál!!!

2009. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"KELL" "ILLIK" MINIMUM ÖSSZEG"


Úristen! Ezért tartunk itt, ahol..... Kissé elkapatjátok az egészségügyi dolgozókat, nem? Vagy a postásnak is odaadjátok a kis GYES felét? :P


Ha valaki meg van elégedve az elvégzett munkával és megteheti, adjon borravalót vagy hálapénzt, annyit, amennyit érez, amennyi nem megterhelő. De ne legyen már kötelező! Nevetséges. Nem kötelező.



Tehát kedves kérdező, ha megteheted, és úgy érzed, hogy nagyon aranyos, kedves, rendes volt a szülésznő, és hálás vagy neki, hogy éppen ő volt ott és nem más, adj neki, amennyit gondolsz, vagy egy bonbont. De nem KELL adnod azért, mert az orvosnak fizetsz.

2009. dec. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!