Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A békéscsabai szülészetről...

A békéscsabai szülészetről szeretnék kérdezni, kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Érdekelne még, hogy pl. szülés közben magamnak kell-e tartanom a lábam?

Ihatok-e közben?

Orvosomon, szülésznőn kívül van-e bent valaki?

Mellre tehetem-e a babát?

Szülés után, még 2 órát megfigyelnek-e a vérzés miatt?

Vehetek-e fel utána bugyit betéttel?

Hogy zajlanak a vizitek? Szoptatás, esetleg tejfejés? Van-e függöny az ágyak között?

Hol tudok látogatókat fogadni?

Mikor és mennyi ideig lehet Velem a gyermekem?



2014. jan. 16. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha birod tarthatod de minek ? :D Apának ott a helye , hogy tratsa,a doki meg fogja a másik oldalon :D

Inni nem lehet, hogy is lehetne, bármi van és el kell altassanak elég kockázatos lenne.

Apuci bent lehet.

Mellre teheted e?Mikor? Szülés után? Örülsz majd hogy luk van a popódon nemhogy mellretétellel foglalkozz:)

2 órát kell feküdni a szülőágyon nehezéskkel a hasadon.

Vehetsz fel bugyit ha le tudsz majd hajolni hogy felvedd :D

7.30 kisvizit 8óra nagy 15óra kis vizit.

6-9-12-15-18-21 órakor van szopiidő, egy órát van kint a baba olyankor, de van rooming in ott egész nap ott lehet.

Látogatót sehol, a szülészeten a szobákba nem jöhet be senki, neked kell kimenni a lift felőli bejáratnál lévő székekhez.

De van vip szoba ott azt és akkor fogadsz akit és amikor akarsz. 10e/nap.

2014. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
en bekescsaban csaban szulten a szuleszno es az orvos lesz bent veled es segit neked meg persze apuka ha akar nalunk bent volt szules utan odaadjak vagyis a mellkapodra teszik de utanna elviszik lemerik a babat fel oltoztetik stb hat en barmikor fogadhattam latogatot a szobamban es egesz nap velem volt a ferjem de en a nogyogyaszagon voltam mert nem volt hely a szuleszeten ugyhogy nem tudom ott hogy van vizit pedig ugy ahogy az elso valaszolo irta szules utan 2 orat meg a szuloagyon fekszel es pihensz en vettem fel bugyit mondjuk engem annyira nem viselt meg a szules elso gyermekem 4 es fel ora alatt szultem meg de mindenki mask nekem pl a tejfejest nem mutattak meg azt mondtak hajoljak a csap fele es nyomkodjam a mellem a fiamat gyula vittek at mert koraszulott lett szoval a noverkek akik a babakkal voltam nem epp kedvesek voltak remelem segitettem
2014. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
és apuka meddig maradhat bent szülés után? Azalatt a 2óra alatt ? A babát meddig hagyják a pocakon illetve ha elviszik mikor hozzák vissza?
2014. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szülészeten nem mehet be a szobába!!! már egyszer leirtam. az előző aki irt az a nőgyogyon feküdt. A első válaszban minden benne van.

ott dolgozom csak tudom már.

2014. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
azt is leirtam, hogy mikor van szoptatási idő.
2014. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj akkor nem írtam egyértelműen. Szoval apás szülésnél meddig maradhat bent a szülőszobán/megfigyelés alatt,erre gondoltam. Hogy mihelyt megvan a pici neki ki kell menni? És a picit szülés utan mikor rateszik a hasunkra az csak pár perc aztán elviszik és utánna nem is hozzák vissza csak majd ha lesz szoptatás? mármint akkor apuka is csak addig látja mig épp kobujik vagy azalatt a két óra alatt mig megfigyelnek (vagy mi) addig apuka velem van meg apici is vagy tök egyedül leszek? Értesz?
2014. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
apás szülésnél ott van apuka a vajudásnál meg a szülésnél, kijön a baba, elvágja a zsinórt, rádteszik, majd elviszik mérni...stb 2 óra megfigyelés alatt apuka végig ott van veled. Ha éjjel szülsz mondjuk 11kor akkor reggel6kor viszok először, ha mondjuk 6kor és 8 ig megfigyelőben vagy akkor9kor még kiviszik szoptatni.
2014. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaj köszönöm pont ezt akartam tudni. Valamiért félek az eguedülléttöl szülés után,jo hogy a párom ott lehet az alatt a két óra alatt. Köszönöm mégegyszer
2014. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Ha esetleg császár lesz valami miatta kkor is ott lehet bent veled steril cuccban a szobában mig ébredezel, de ha már toppon vagy utána a szobába sajna senki nem mehet be a szülészeten.
2014. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen azt értem hogy oda nem lehet bejönni,és ez tök jo igy,én se örülnék ha pl fejés közben vagy etetés alatt jönne be látogato valakihez. Meg a bacit se hozzák be. A nőgyogyászaton voltam egyszer oda ügye bejött a mellettem fekvő kismama családjaés kellemetlen volt pedig akkor nem fejtem vagy ilyesmi műtétre vártam kisírt szemmel mert elment a babánk. Műtét előtt meg után is bent voltak de hálisten a nővérke (egy nagyon kedves vöröshajú) kiküldte öket hogy tudjak átöltözni.

Nagyon remélem hogy hamar talpra állok simán kipottyantom a picikénket, vele is minden rendben lesz,és nem kell sokáig korházban lennünk. Az mindenkinek a legjobb lenne. Már csak 6 -7hét és megtudjuk! Köszönöm mégegyszer.

2014. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!