Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3. császármetszésnél általában...

3. császármetszésnél általában megvárják a kiírt időpontot vagy előbb megindítják?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom, hogy a baba érettségétől függően a 37. hét körül, de legkésőbb a 38. héten megműt.
2014. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előbb meginditják,vagy magátol megindult. a progis császár 38. héten történik
2014. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát a mi vidéki kórházunkban meg 39 hetesen befektetnek és a kiírt napon van a 3. császár is. ezt szeretném most lebeszélni a dokimmal, mert nem érek rá arra a két nagyobb mellett, h 1 hétig feküdjek bent a semmire és aztán még a babával is plusz 4 nap. szóval szeretném lebeszélni, h jó, befekszek 39 hetesen de rá 1-2 napra legyen meg.

Meg egyébként minden este beszélgetek a bébimmel, h jöjjön már ugyan magától a héten :)

38 hetes, otthon ülő, 3.császáros anyuka

2014. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mi még csak a 26.héten vagyunk. Most nekem is azt mondták, hogy a betöltött 39. héten be kell feküdni és amikor sorra kerülök a műtőben akkor műtenek. A befekvést követő 1-2 napra rá. Hát....én reménykedtem, hogy kicsit előbb. Meglátjuk! 3. válaszoló. Kérhetem, hogy írj majd ha túl vagy rajta, hogy mennyire volt vészes? Engem ijesztgetnek mindenfélével. :(

2014. jan. 20. 19:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem szepetmberben volt a 3. császárom, ha gondolod,szívesen válaszolok!
2014. jan. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindennek örülök, köszönöm ha válaszolsz! :) Mennyire volt veszélyes! Nekem 27 hónap lesz a második és a harmadik között. Bár azt mondják,hogy ha több, mint egy év, akkor mindegy, hogy 2 vagy 10. Engem ijesztgetnek az összenövésekkel, hogy emiatt veszélyes és lehet sok szövődmény. De hát már mindegy, valahogy csak kijut ez a gyerkőc! :)
2014. jan. 22. 08:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, ha nem banod, en is valaszolok. Nekem a 3. Surgossegi csaszar volt a 33. Heten. Nehezebben viseltem, mint az elozoeket, lassu volt a felepules, sokaig voltak fajdalmaim. Az orvosom azt mondta, hogy tobb gyereket ne vallaljunk, nagyon veszelyes lenne.
2014. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Megkérdezhetem, hogy miért lett sürgősségi? Remélem a baba és már Te is jól vagytok. Volt v.mi komplikáció? Engem azzal rémisztgetnek, hogy sérülhet a húgyhólyag, meg a belek. De nem törvényszerű ugye?
2014. jan. 25. 18:23
 9/10 anonim válasza:
Miért kell császározni immár harmadik alkalommal?
2014. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindkettő természetesnek indult, de táraránytalanság van a zárókon. Az első 20 óra vajúdás után lett császár végül, a második 2 óra után, ott nem vártak többet. 4450 gramm lett a kislányka. :)
2014. jan. 29. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!