Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha magánrendelésre járok egy...

Ha magánrendelésre járok egy orvoshoz akkor automatikusan ő jön be a szülésre vagy külön kell erre megkérni? Én nem ragaszkodom hozzá, hogy ő legyen ott, de nem tudom, ő hogyan gondolja. Vagy csak egyszerűen ne szóljak neki, amikor elkezdődik?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez elég kellemetlen helyzet. Általában akkor járunk magánorvoshoz, ha azt szeretnénk, hogy ő vezesse le a szülést. Egyébként meg szokták kérdezni, ki az orvosod és a nővér vagy szülésznő telefonál neki, hogy jöjjön be. Ebben az esetben nem tudom mi lenne a jó. Kellemetlen, de még szülés előtt tisztázd le vele szerintem.
2008. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért jártam magánra mert most jöttem haza külföldről és még nem volt rendben a TB-m, de mivel csak a 31. héttől járok hozzá nekem nem megnyugtató, hogy ő ott van. Ennyi erővel bárki lehet ott a szülésnél, mert nem vagyunk olyan viszonyban. Ő meg szerintem azt hiszi, hogy tele vagyok pénzzel.
2008. júl. 17. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Végül is azt is megteheted, hogy nem szólsz, hogy ő az orvosod, amikor bemész szülni, hanem megszülsz az ügyeletes dokinál, csak aztán a 6 hetes kontrollra már ne hozzá menj szerintem. 8 hetes kislány anyukája.
2008. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen a magán vagy fogadott orvosodat értesíteni kell ha szülni mész és abba a kórházba ahol rendel oda kell menned. Csak nehogy úgy járj mint én mikor én szültem a fogadott dokim épp síelni volt. A második (jelen) terhességemnél nem fogadtam orvost lényegében az elsőnél is az ügyeletes orvos látott el. 29hetes kismama
2008. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!