Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van, aki az utolso pillanatban...

Van, aki az utolso pillanatban valtott orvost/korhazat?

Figyelt kérdés

Megbantad? Magyarazkodtal a dokinak? Talaltal egyaltalan olyat, aki fogad?

38 +3 vagyok, de mostanra lett elegem. Nagyon nehez elso szulesem volt, ezert ereztem fontosnak, hogy fogadott orvosom legyen (ugyanaz, akinel az elsot is szultem, szoval azt hittem tudom mire szamithatok). De kezd az egesz kabare lenni en meg sirogorcs szelen :(


2014. jan. 20. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
azonnal válts!fogadott doki,a papírokat kérd el ami nála van,ha nálad van szimplán ne menj többet,ha meg valamit mondani kell valamit neki,mond hogy nem érzed hogy egyeztek gondolkodásban és most a gyereked életéről van szó,ne haragudjon de orvost váltassz. Ha meg látni se akarod küld be a férjed a papírokért.keress gyorsan ajánlások alapján másik dokit,ha Bp-en vagy tiszta szívből tudok ajánlani egy dokit akit imádtam!:)
2014. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először keress új orvost, ha mindenképp szeretnél fogadott orvost, mert ilyenkor már sokan nem vállalják el a kismamákat (legalábbis nálunk). Ha viszont nem érzed fontosnak, akkor simán, amikor szülni mész, akkor ne szólj az orvosodnak, és az ügyeletes dokinak is szóljál, hogy nem kell értesíteni a terhesgondozást végző orvost (nálunk ugyanis az ügyeletes orvos szól a fogadott orvosnak éjjel, hétvégén). De mi történt, ami miatt ennyire úgy érzed, hogy váltanod kell? És hol keresel új orvost? Hátha így jobban tudunk segíteni.
2014. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jobb későn, mint soha. Azért fogad az ember orvost, mert akar maga mellett tudni egy embert, akiben megbízik, akiről feltételezi, hogy érti a dolgát, figyelembe veszi az igényeit..stb.

Ha így érzel, nem szabad nála szülnöd. Keress orvost, kérdezd meg a barátokat, ismerősöket, hogy kit ajánlanak. Keresd fel, beszélj vele, ha szimpatikus, fogadd fel. Ha elvállal, a másiknak elég megmondani, hogy úgy döntöttél, nem nála szülsz. Nem gondolom, hogy nagy magyarázkodást igényelne, de ha elvárja, akkor elég annyit mondanod, hogy nem voltál megelégedve vele.

2014. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De elobb szerintem nezz szet es talalj egy masikat mielott valtasz.
2014. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen,én így jártam.

A felfogadott doktornőm abszolút cserbenhagyott,egy 34.heti vérzésnél...

Nagyon rossz lelki állapotban bementem egy másik klinikára ügyeletre(ez a Róbert tehát magán),egy nagyon rendes orvos fogadott,megnyugtatott,mellettem volt,szakmailag is nagyon alapos volt..2,5 hét múlva nála szültem a lányomat,amit az egyik legjobb döntésemnek tartom.

Visszagondolva,habár a másik orvos is fogadott volt,és az elején kedves,össze nem lehetett hasonlítani emberileg,szakmailag őket

2014. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 35. héten begörcsöltem, és a dokim 2 napig elérhetetlen volt.. már előtte is furcsán viselkedett, ezért még másnap felkerestem egy dokit, elmondtam neki, hogy mi történt és szerencsére bevállalt. A legjobb döntés volt részemről, és egy áldott jó dokit fogtam ki. :) Szerintem még most válts Te is gyorsan!
2014. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!