Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hülye kérdés, de szülés...

Lehet hülye kérdés, de szülés közben láttátok magatokat "ott lent" tükörben?

Figyelt kérdés
Szülésznő adott nektek tükröt,hogy láthassátok a baba fejét?
2014. jan. 22. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy :)

Őszintén szólva eszembe se jutott ilyen és meg se néztem volna magam.

Párom látta, neki érdekes volt, de én saját magam nem néztem volna meg.

Szerintem bepánikoltam volna, hogy úristen, szétszakadok, ha ez a nagy fej átjön rajtam, így viszont könnyen megszültem.

2014. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, de mondta, hogy simogassam meg a baba fejét, ez majd erőt ad a végéhez
2014. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem. Csak ő mondta, hogy már látszik a haja és hajrá!

Mondjuk nekem abban az állapotban azt hiszem nem lett volna energiám erre, hogy nézegessek, pedig hármat szültem.

Mondjuk a harmadik annyira gyorsan kijött, hogy ott meg már azért sem fért volna ez bele.


Fájás alatt nyomni kell, fájás szünetben én próbáltam szusszanni, pihenni és koncentrálni a köv. fájásra.

2014. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdezte hogy akarom-e de mire odahozta a tükröt már kint is volt a baba.3 fájás alatt megérkezett.Egyébkéént én nem akartam nézni magam:) De a kobakját éreztem:)
2014. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem és nem is akarnám megnézni
2014. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

:)

én azt mondtam szülés után közvetlenül, hogy ebben az egészben az volt a legjobb,hogy nekem nem kellett végignézni!

Esküszöm megszülni kevésbé fájt, mintha látnom kellett volna!

2014. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Fel sem ajánlották, de még ha szóltak volna is ilyen lehetőségről, tényleg azzal voltam elfoglalva, hogy piszkosul fáj,nem lett volna erőm nézelődni de még odanyúlni sem. Meg amúgy sem szerettem volna látni sem, meg érezni sem.
2014. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, de nem is akartam volna, semmiképp :D

Én annyira ki voltám készülve, hogy mikor mondta a szülésznő, hogy ha odanyúlok, megsimogathatom a haját, mondtam, hogy amint kinn lesz és megkaphatom az lesz az első, de most inkább nem. Egyszerűen annyira fájt mindenem és ki voltam merülve, hogy ez ilyen lehetőségek egyáltalán nem hoztak lázba...

Egyébként sem értem, miért jó azt látni, valakinek erőt ad, vagy miért?

De ízlések és pofonok :)

2014. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1-2 részletet láttam "pihi"közben mivel épp fölöttem volt egy hatalmas villany ami nem volt bekapcsolva, és két fájás közt, mikor nem kellett nyomni, bizony odakukkantottam :D
2014. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen ,és elég iszonyú volt: De nem a látvány számomra hanem hogy a párom is így lát! Na meg nembeszélve a körülöttünk álló dokitanoncokról.!!!
2014. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!